Jump to content

Brat, okulary, chłopak

Fresa7
 Share

Recommended Posts

W moim śnie znajdowałam się w dużym sklepie, choć nie trafiłam tam z własnej chęci i był tam ze mną mój brat choć go nie widziałam. Obserwowałam siebie i nie miałam wpływu na rozwój wypadków. Był to zwykły market ale ja znalazłam się w dziale z okularami, leżały tam jak zwykłe towary pomiędzy innymi produktami, a ja je oglądałam. W mojej trzecioosobowej obserwacji nasunęła mi się refleksja, że przecież nie potrzebuje okularów.Mam swoje. Kiedy je wybierałam nagle znalazłam się w innej części sklepu, był tam mój bart a jakieś dwa metry dalej chłopak. Nie rozmawiali ale się sobie przyglądali. Stanęłam obok brata, był na lewo ode mnie. I wtedy popatrzyłam na tego chłopaka, miał delikatny uśmiech i mówił coś jednak nie do mnie. Zrozumiałam, że mówi do brata i choć byli w dużej odległości ja nic nie słyszałam. On zerkał w moją stronę ale abo mnie nie widział albo nie chciał ale kiedy to robił jego uśmiech się poszerzał a jego oczy były jakby niewidzące i rozmarzone. Jak patrzyłam na naszą trójkę to zauważyłam, że choć wygląd chłopaka jest mi nieznany( w tym śnie wygląda on inaczej niż w rzeczywistości ) to wiem kto to jest- znam go ale nie utrzymujemy żadnych kontaktów. Wpatrywałam się w nich i zobaczyłam, że mój bart jest bardzo poważny i nie zwraca na mnie uwagi. Wtedy znów znalazłam się przed półką z okularami i wybrałam dość duże bogato zdobione z złotymi lub żółtymi oprawkami. Założyłam je z uśmiechem na ustach i zaczęłam się kierować w ich kierunku. Ten sen wydał mi się bardzo dziwny tym bardziej, że jest to pierwszy raz kiedy śnił mi się brat i jeszcze ten chłopak. Bardzo chciałabym żeby ktoś mógł mi przedstawić swoją opinię o nim. Jeszcze dodam, że czułam się w nim bardzo bezpieczna jakby ktoś mnie pilnował.

Pozdrawiam :)