Jump to content

wypadek samochodowy ( prosze o szybka interpretacje )

anecia1211
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie dzisiaj , ze przed nami droga jechala moja mama samochodem a ja z siostra za nia drugim samochodem ale to bylo dziwne bo nikt z nas nie kierowal bo siedzialysmy z tylu no i wyprzedza nas jakis samochod ( mnie i siostre ) a za nim policja no i ten samochod wpadl w poslizg i jakos tak sie przewrocil , ze maska samochodu wjechal na mojej mamy maske samochodu i pozniej sie okazalo , ze moja mama jest w stanie krytycznym i pozniej moj tata przyjechal i mu o tym powiedzielismy ale odziwo bylismy w lesie i tak rozmawiamy i patrzymy mama idzie i z nami rozmawia .. co ten sen mogl oznaczac ? prosze o interpretacje ..

Witam!

Czekają cie wydarzenia, zdarzenia losowe na które nie masz wpływu (brak kierownicy w samochodzie). Nie bedą dotyczyć bezpośrednio twojej osoby prawdopodobnie twoich rodziców ale nie obawiaj sie nie jest to wypadek drogowy oraz inne zagrożenie życia. Swiadczy o tym policja i samochód, który gonili czyli jakiegoś przestępce. Ja obstawiam dwie wersje rozwoju zdarzeń obie związane ze stratą w podróży:

1) drobna kradzież ale kłopotliwa np: starata dokumentów

2) MANDAT i to dość wysoki np: wiedeorejestrator.

Jeszcze raz powtarzam wszystko będzie ok!

Pozdrawiam:

Sławomir