Jump to content

Ciąglę śnię o byciu matką!


romanowa
 Share

Recommended Posts

Witam, wciąż śni mi się, że jestem matką, że mam dziecko. Co ciekawe jednak, nigdy nie rodzę tych dzieci. Po prostu je mam, dziecko jest moje i niesamowicie, bardzo mocno je kocham. Za każdym razem jest to inne dziecko, w innym wieku, nawet o innym kolorze skóry (raz miałam sen o adoptowanej siedmioletniej murzynce) - ale zawsze dziewczynka. Nie wiem co to może oznaczać, jak na razie nie myślę jeszcze raczej o macierzyństwie, bo mam dopiero 18 lat ;) Nurtuje mnie jednak ta kwestia, bo średnio 1 - 2 razy w tygodniu mam sen, że jestem matką, czy ktoś mógłby pomóc w interpretacji?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Moim zdaniem jest w tobie głeboka chęć zmiany ( macierzyństwo dla kobiety jest pewnym krokiem zmieniającym jej całe życie- przynajmniej te świadome). Jeżeli chodzi o dziecko - to jest twoja wewnętrzna anima (każdy z nas bez wzgledu na płeć ma w sobie animę- kobietę i animusa- mężczyznę). Co do uczuć do dziecka mogą one w tym śnie odzwierciedlać tesknotę za głęboką prawdziwą miłoscią. I ta tęsknota za miłością jest motorem chęci zmian. Z czasem gdy zrozumiesz to co w tobie zachodzi i czego tak naprawdę pragniesz sen o macierzyństwie zniknie i zostanie zastapiony innymi obrazami podświadomości.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Chyba masz rację, faktycznie mam teraz ogromną potrzebę zmian a motorem tych potrzeb jest właśnie wielka potrzeba miłości, dziękuję bardzo, bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Miło mi że młoda osoba taka jak Ty dąży do tego aby stać się odpowiedzialną osobą wrażliwą i piękną wewnętrznie. Chęć zmian i świadomość historii jest tym co nas wyróżnia spośród zwierząt.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...