Skocz do zawartości

czy jest szansa?


kasiiab1

Rekomendowane odpowiedzi

mogłabym prosić o interpretację numerologiczną czy taki związek ma szansę??? bo raczej mi na to nie wygląda, ale wolałabym się upewnić - ona: 12.09.1985; on - 11.11.1978. z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ty jesteś numerologiczną 8 , a on 2 – i tutaj pod względem numerologicznym jesteście dopasowani, ale w ocenie związki partnerskiego trzeba iść znacznie dalej… Ja tylko zwrócę uwagę na 2 sprawy.

 

Zaczne od tego, że Pan jest osobą bardzo uduchowioną – ma w swoim portrecie numerologicznym aż 5 liczb mistrzowskich, co może powodować, że jest osobą bardziej introwertyczną, przywiązującą większą uwagę do swojego ja, swojego wnętrzna…

 

Sprawą drugą jest to, że w jego portrecie numerologicznym jest dużo 11 – jest numerologicznie 2/11, jego dzien urodzenia to 11 oraz Cykle: Formujący i Produktywny.

 

11 jest liczbą mistrzowską, daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

 

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

 

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.

Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

 

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.

Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

 

Pan obecnie znajduje się w Cyklu Produktywnym o wibracji 2/11, co jeszcze potęguje jej wpływ… Wydaje mi się, że Pan w tej chwili jest bardziej skierowany na…nazwijmy to ewolucję swojego wnętrza…. ;) 11 są to ogólnie osoby o bardzo skomplikowanej osobowości…

 

Więc rzeczywiście, biorąc pod uwagę w jakim momencie życia się Pan znajduje, może on sprawiać wrażenie, że nie jest zainteresowany…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za odpowiedź. Ten związek chyba na ten moment nie ma szans, bo Pan się kompletnie odseparował, a ja nie będę naciskała na kontakt i robiła z siebie głupka. Nie, to nie...ale może coś się zmieni. w każdym razie, jeszcze raz dziękuję. Opis dał mi do myślenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...