Jump to content

czy jest szansa?


kasiiab1
 Share

Recommended Posts

mogłabym prosić o interpretację numerologiczną czy taki związek ma szansę??? bo raczej mi na to nie wygląda, ale wolałabym się upewnić - ona: 12.09.1985; on - 11.11.1978. z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ty jesteś numerologiczną 8 , a on 2 – i tutaj pod względem numerologicznym jesteście dopasowani, ale w ocenie związki partnerskiego trzeba iść znacznie dalej… Ja tylko zwrócę uwagę na 2 sprawy.

 

Zaczne od tego, że Pan jest osobą bardzo uduchowioną – ma w swoim portrecie numerologicznym aż 5 liczb mistrzowskich, co może powodować, że jest osobą bardziej introwertyczną, przywiązującą większą uwagę do swojego ja, swojego wnętrzna…

 

Sprawą drugą jest to, że w jego portrecie numerologicznym jest dużo 11 – jest numerologicznie 2/11, jego dzien urodzenia to 11 oraz Cykle: Formujący i Produktywny.

 

11 jest liczbą mistrzowską, daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

 

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

 

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.

Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

 

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.

Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

 

Pan obecnie znajduje się w Cyklu Produktywnym o wibracji 2/11, co jeszcze potęguje jej wpływ… Wydaje mi się, że Pan w tej chwili jest bardziej skierowany na…nazwijmy to ewolucję swojego wnętrza…. ;) 11 są to ogólnie osoby o bardzo skomplikowanej osobowości…

 

Więc rzeczywiście, biorąc pod uwagę w jakim momencie życia się Pan znajduje, może on sprawiać wrażenie, że nie jest zainteresowany…

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo za odpowiedź. Ten związek chyba na ten moment nie ma szans, bo Pan się kompletnie odseparował, a ja nie będę naciskała na kontakt i robiła z siebie głupka. Nie, to nie...ale może coś się zmieni. w każdym razie, jeszcze raz dziękuję. Opis dał mi do myślenia :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...