Skocz do zawartości

sen\półsen na jawie


Alan

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu wchodze w stan półsnu albo zaczynam śnić na jawie było by to może normalne jakbym po nocach nie sypał ale śpie bardzo dobrze i mocno, ani nie biore żadnych używek.

Nie wiem czy to do końca normalne i zaczynam sie powoli martwić, może to jakieś wizje?Mam nadzieje że przeczytam o tym że to normalne albo nie mam sie czego bać ale to nie wydaje sie normalne :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.... musisz sie zastanowic chyba czemu i czego sie boisz. bo samo w sobie to nie wydaje sie groźne. ale może ty boisz sie że np sie z tego nie obudzisz albo cos takiego.ale nie martw sie jeśli słyszałes ze to normalne to na pewno tak jest. nic ci nie grozi. może traktuj to jako przywilej lub nadejscie jakis nowych zdolnosci ktore dadza o sobie znac nie dlugo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No to teraz ja. Jak się nie dosypiam albo jestem zmęczony to mam coś jakby półsen, nic wielkiego, ale zawsze towarzyszy temu okropny ból głowy. W trakcie takiego półsnu mam wrażenie że moja głowa jest włożona w imadło i ktoś powoli dokręca. Oczywiście próbuję krzyczeć lub wstać ale ciało jest jak zamarznięte i jedyne co słychać to jakieś mamrotanie (tak mówi żona). Dlaczego tak jest - chodzi mi o te bóle głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...