Jump to content

Recommended Posts

Mado

Mam takie pytanie. Otóż czy da się odczytać czyjąś energię na odległość? Nigdzie w pobliżu mojego zamieszkania nie ma osób, które zajmują się leczeniem energia itp. nie znam także osób które widzą aure lub czują energię i mogły by mi pomoc. Chciałbym porozmawiać z kimś kto ma jakieś doświadczenie, a nie za bardzo orientuję się w tych sprawach. Czy mógły ktoś odezwać się do mnie na PW i jakoś mi to wszystko wytłumaczyć? Jeśli mój post został źle ulokowany lub jest poniżej waszej krytyki to przepraszam. Z góry dziękuję za waszą pomoc.

sosnowiczanin

niemożna się do ciebie odezwać na pw.

Mado

Chyba już to naprawiłem.. Więc co trzeba zrobić, żeby taką energię sprawdzić.. I przepraszam, że wprowadziłem w błąd.

Atapi

Hmm nie sądzę, zdaje się że musisz mieć co najmniej 10 postów do PW:)

Mado

Hmmm ok, nie mam za dużo wspólnego z komputerem także wybaczcie. Moglibyście mi wytłumaczyć co jest potrzebne do takie "przeczytania energii" trzeba znać człowieka? Czy każdy z Was mógłby to zrobić? Potrzebna jest jakaś więź?

Cadaveris

Zależy od umiejętności ;] Jednym wystarczy zdjecie, innym nick, albo imię i krótka rozmowa ;] wymiana energetyczna ( co za tym idzie i połączenie ) zachodzi przy każdym kontakcie, rozmowie itp. ;] W związku z tym każdy kto wyczuwa/widzi energie może być w stanie określić energie rozmówcy ;] Ale to oczywiscie subiektywny odczyt ;)

Atapi

Zgadza się. Ja potrzebuję wzrostu i to dokładnego, jeżeli wcześniej osoby której energię mam zobaczyć nie widziałam :)

Mado

Czyli podałbym Ci mój wzrost a Ty powiesz mi jak jest z tą moją energią? Dobrze zrozumiałem?

Atapi

Trochę na odwrót :) Żeby sprawdzić czy trafiłam na pewno do danej osoby lubię wiedzieć jakiego jest wzrostu, sam kontakt nawiązuję wcześniej. Nie przepadam za taką metodą- wolę z kimś porozmawiać, ale jeżeli nie mam innego wyjścia to tak jest mi najwygodniej :) Czyli generalnie najpierw nawiązałabym kontakt z Tobą a potem poprosiłabym o wzrost żeby sprawdzić czy trafiłam :)

karolinna

Wzrost? :) A czemu akurat wzrost? Jak to się ma u Ciebie do sprawy? ;>

tribalbellydancer

Imie i nazwisko wystarcza zeby zobaczyc energetyczne tlo.

Guest alathea

przy szczegolowych zabiegach wzrost (mniej-wiecej) sie przydaje

kiedys "posadzialm" sobie wirtuanie potezna ciocie na krzeselku i mialam jej oczyscic zatoki - zamiast tego pracowalam obok serduszka i ciocia czula dziwne sensacje w tej okolicy

uzmyslowilam sobie te sytuacje juz w trakcie zabiegu - i poprawilam sie, ale ciocie skutecznie zniechecilam do dalszych swoich "wyczynow" :P

Mado

Moglibyśmy spróbować? Może to głupie, ale mam problemy ze swoją energią, jest taka hmmm chaotyczna.

Atapi

Bagheera- dzięki Tobie zaczęłam popołudnie od śmiechu :)

karolinna- właśnie jak sobie delikwenta wizualizuję to sprawdzam gdzie się kończy- jak wzrost się zgadza to chyba i osoba :)

Mado- lepiej najpierw zacznij od poukładania się choć trochę, a jak Ci się uda to odezwij się na gg1858899 :)