Jump to content

Odczytywanie energii


Mado
 Share

Recommended Posts

Mam takie pytanie. Otóż czy da się odczytać czyjąś energię na odległość? Nigdzie w pobliżu mojego zamieszkania nie ma osób, które zajmują się leczeniem energia itp. nie znam także osób które widzą aure lub czują energię i mogły by mi pomoc. Chciałbym porozmawiać z kimś kto ma jakieś doświadczenie, a nie za bardzo orientuję się w tych sprawach. Czy mógły ktoś odezwać się do mnie na PW i jakoś mi to wszystko wytłumaczyć? Jeśli mój post został źle ulokowany lub jest poniżej waszej krytyki to przepraszam. Z góry dziękuję za waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ok, nie mam za dużo wspólnego z komputerem także wybaczcie. Moglibyście mi wytłumaczyć co jest potrzebne do takie "przeczytania energii" trzeba znać człowieka? Czy każdy z Was mógłby to zrobić? Potrzebna jest jakaś więź?

Link to comment
Share on other sites

Zależy od umiejętności ;] Jednym wystarczy zdjecie, innym nick, albo imię i krótka rozmowa ;] wymiana energetyczna ( co za tym idzie i połączenie ) zachodzi przy każdym kontakcie, rozmowie itp. ;] W związku z tym każdy kto wyczuwa/widzi energie może być w stanie określić energie rozmówcy ;] Ale to oczywiscie subiektywny odczyt ;)

Link to comment
Share on other sites

Trochę na odwrót :) Żeby sprawdzić czy trafiłam na pewno do danej osoby lubię wiedzieć jakiego jest wzrostu, sam kontakt nawiązuję wcześniej. Nie przepadam za taką metodą- wolę z kimś porozmawiać, ale jeżeli nie mam innego wyjścia to tak jest mi najwygodniej :) Czyli generalnie najpierw nawiązałabym kontakt z Tobą a potem poprosiłabym o wzrost żeby sprawdzić czy trafiłam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest alathea

przy szczegolowych zabiegach wzrost (mniej-wiecej) sie przydaje

kiedys "posadzialm" sobie wirtuanie potezna ciocie na krzeselku i mialam jej oczyscic zatoki - zamiast tego pracowalam obok serduszka i ciocia czula dziwne sensacje w tej okolicy

uzmyslowilam sobie te sytuacje juz w trakcie zabiegu - i poprawilam sie, ale ciocie skutecznie zniechecilam do dalszych swoich "wyczynow" :P

Link to comment
Share on other sites

Bagheera- dzięki Tobie zaczęłam popołudnie od śmiechu :)

karolinna- właśnie jak sobie delikwenta wizualizuję to sprawdzam gdzie się kończy- jak wzrost się zgadza to chyba i osoba :)

Mado- lepiej najpierw zacznij od poukładania się choć trochę, a jak Ci się uda to odezwij się na gg1858899 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...