Jump to content

Nieistniejąca już wieś.


ryba969
 Share

Recommended Posts

Witam. Opiszę mój sen.

Śniło mi się iż stoję na środku łąki na wzgórzu przede mną widzę pozostałości drogi która niemal całkowicie zarosła trawą.Po chwili ruszam tą drogą która pnie się po szczytach wzgórz, kilka razy przechodzę przez las.Okolica to porośnięte wysoką trawą wzgórza, oprócz mnie nie ma tam żywego ducha. Pora dnia to zachód słońca. Po długiej wędrówce docieram na szczyt góry. Moim oczom ukazują się zarośnięte szczątki domów a raczej ubogich wiejskich chat. We śnie wiem że były one pokryte strzechą. Wiem także (oczywiście we śnie) jak nazywała się ta wieś i gdzie się znajdowała.Niestety nazwy wsi zapomniałem. Problem w tym że ona nie istnieje. I nigdy mnie w niej nie było bynajmniej nie w tym życiu. Wszędzie dookoła jest tylko wysoka trawa i pozostałości domów.

Sen kończy się na tym że dochodzę do wsi i widzę to co już opisałem tj. pozostałości domów. Sen pojawiał się kilkakrotnie 3 - 4 razy

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W ostanim czasie prawdopodobnie dokonałaś jakiejś zmiany, wróciłaś do czegoś czego dawno nie robiłaś ( droga zarośnięta trawą). To że pnie się do góry to dabry znak- podnoszenie potencjału energetycznego, co do lasu to jest kontakt z poświadomością w trakcie drogi co oznaczać może że dotyczy to twojego życia duchowego. Zachód slońca - dobre zakończenie i powtórzenie w postaci szczytu góry. Co do domów nie wiem. To że znasz nazwę i miejsce świadczy o tym że już kiedyś się tym zajmowałaś albo byłas na podobnym etapie życia. Teraz pora na porządki w obejściu. Posumowując zmiany o których myślisz lub wcielasz w życie albo się ich spodziewasz są korzystne dla ciebie, prawdopodobnie następne sny będą cię nakierowywać na dobrą drogę ( przechodzenie przez las).

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...