Jump to content

Kościół


Ciemna dusza
 Share

Recommended Posts

śniło i się ostatnio ze jestem w kościele. Na środku jest trumna a pod nią pieką się chleb i opłatek. Moi koledzy znoszą ciała do tej trumny - która się pali. Ciała- Które ja nie mogę zobaczyć . Nie wiem dlaczego może boje się. Błagam księdza abym ja mnie musiała znosić tych tych ciał do trumny. Ksiądz się godzi na to abym śpiewała. ze dla tych ludzi którzy umarli? Nie wiem wiem ze ciesze się ze nie widzę tych trupów. Potem widzę kościoły podobne do tego wcześniej.Ciemne drewniane gdy widzę te kościoły idę drogą i z kimś rozmawiam o tych kościołach sen się urywa..

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To dziwny i trudny sen z wieloma symbolami, które mogą być wieloznaczne lub zrozumiałe tylko dla ciebie. Postaram się zwrocic uwagę na kilka rzeczy moze pomoga ci go dobrze odczytać.

Zaczynając od początku kościół - dom w którym "mieszka" Bóg doszukiwałbym się odniesienia do twojej wiary na co wskazywałby ogień pod trumną i to że piecze się pod nim chleb - strawa dla ciała i opłatek "strawa" dla ducha. Może to oznaczać że kiedyś to miejsce - świątynia Boga było dla ciebie bardzo ważne, ale teraz jest martwe - trumna i trupy. Co do księdza - należy zwrócic uwagę na relacje, ty wyraźnie się go boisz i błagasz go aby łaskawie ci na coś pozwolił w zamian będziesz śpiewać- mogą to być obrazy spowodowane jakimiś przeżyciami z przeszłości (raczej nieprzyjemne) dotyczące wiary, kapłanów lub czegoś związanego z obrządkiem. Pózniej droga - twoja droga życia i obok inne świątynie i znowu ciemne i drewniane - czyli tajemnicze, przytłaczające i nie miłe w odczuciach a napewno nie zachęcające do wejścia.

To tyle.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...