Skocz do zawartości

Poniedziałek


Mega60

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:)

Mam cwiczenie dla Was:

1. Co wydarzyło mi się w ten poniedziałek?

2. Czy to było miłe czy nie ?

3. Gdzie to się zdarzyło?

 

Odpowiedz poniedziałe/wtorek - ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 co sie wydarzyło? 6 buław/ 3 mieczy/ 5 monet dostałas mandat za szybką jazdę, albo niesprawny samochód

2 czy było miłe? umiarkowanie ani miłe ani nie

3 gdzie? 4 buław/ cesarz/ król pucharow - koło domu Twoich rodziców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cwiczenie dla Was:

z przełożenia:3 monet,8 mieczy,głupiec

1. Co wydarzyło mi się w ten poniedziałek? rycerz buław,3 monet,królowa Kielichów myślę,że było to spotkanie z dawno nie widzianą Kobietą,która mogła wrócić z zagranicy...otrzymałaś wiadomość,że przyjechała i spotkałaś się z Nią

2. Czy to było miłe czy nie ?Świat,Królowa buław,Cesarzowa było miłe

3. Gdzie to się zdarzyło?7 denaróww ogrodzie....lub miejscu gdzie jest dużo roślin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguś, poczekaj na mnie z odpowiedzią. Póki co siedzę w pracy całymi dniami, ale w poniedziałek postaram się położyć karty :)

 

OK ! poczekam na Twoją odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja spróbuje:)

1.Co wydarzyło się w poniedziałek - diabeł,królowa mieczy,śmierć ( myślę,że zaszła jakaś zmiana dotycząca Twojego życia, która była zw ze starszą kobietą)

2.Było to nie miłe spotkanie, kłótnia,zdrada, puste słowa (7 denarów, V buław, VII mieczy)

3. Gdzie to się zdarzyło - umiarkowanie, rydwan, VI denarów miejsce kojarzy mi się z wodą, zielenią

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się wydarzyło w ten poniedziałek?

GIERMEK DENARÓW + 8 BUŁAW + 5 MIECZY - wg mnie odezwał się do Ciebie ktoś z kim od dłuższego czasu nie miałaś kontaktu. Mieszane uczucia miałaś z początku.

Czy to było miłe?

GIERMEK DENARÓW + GIERMEK KIELICHÓW + KRÓL MONET - powiedziałabym, że raczej miłe, ale tak mi chodzi po głowie czy ta osoba przypadkiem nie poprosiła Cię o pożyczenie jakieś kwoty pieniędzy, bo ten Król denarów mocno z kasą mi się kojarzy.

Gdzie to się stało?

MOC + 8 DENARÓW + KAPŁANKA - chyba kończyłaś wtedy pracę i wracałaś do domu. Na świeżym powietrzu raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co wydarzyło mi się w ten poniedziałek?

Cesarz (o), 3 Pucharów - kłótnia (bezsensowna może) na spotkaniu ze znajomymi albo rodziną. Związana z mężczyzną.

2. Czy to było miłe czy nie ?

8 Buław (o) - raczej niezbyt miłe.

3. Gdzie to się zdarzyło?

Sprawiedliwość, 4 Pucharów (o) - w budynku, instytucji jakiejś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co wydarzyło mi się w ten poniedziałek?

Cesarz - 7 denarów - Świat - dostałaś awans lub Twoja praca w jakiś inny sposób została doceniona, zamknęłaś jakiś etap, ewentualnie propozycja lub polecenie wyjazdu, ale raczej też ze sferą zawodową związanego

 

2. Czy to było miłe czy nie ? - 6 buław - Król Mieczy - Królowa denarów - miłe, poczułaś się dowartościowana, ucieszyłaś się

 

3. Gdzie to się zdarzyło? 8 kielichów - Król Kielichów - 9 denarów -no tu już mi nie pasuje do ogólnej koncepcji -wychodzi, że na świeżym powietrzu

 

Dopiero zauważyłam jak ten Cesarz się przewija też u reszty... więc może jednak jakieś spotkanie z mężczyzną jednak, na które długo czekałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam już.

Na 1 pytanie nie udało się nikomu odpowiedzieć - były odpowiedzi, które gdybym dopowiedziała to napewno bym naprowadziła i bylo by super.

Na 2 Zadałam je dla zmyłki - bo pierwsze pytanie jest takie, że wiadomo - w jakim byłam stanie.

na 3 - byliście blisko, bo sklep mam obok zieleni i domu gdzie mieszkam.I tak kończyłam wtedy pracę.

 

No to tak :

1. Co wydarzyło mi się w ten poniedziałek?

W poniedziałek okradły mnie cyganki. Były dwie (kobiety) i jedno dziecko (chlopiec).:_beczy:

2.Czy to było miłe czy nie ?

Makabryczne:_wnerw:

3. Gdzie to się zdarzyło?

W moim sklepie, fakt jest koło domu, jest zieleń,a i blisko basen.

 

Dziekuję Wam Wam wszystkim- byliście blisko całuski:oczko::bukiet::papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne karty mi wyszły...:bezradny:

chyba muszę jednak odpocząć ....od tarota....życzę wszystkim udanego dnia ....Dzięki Mega ,ćwiczenie ciekawe....

 

Nie przejmuj się, u mnie też oprócz tego, że na powietrzu to kompletna wtopa... :szok:

Zastanawia mnie tylko fakt, że sporo kart nam się wszystkim jednak powtórzyło... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały samochodem. A swoją drogą to Agnieszce wyszły fajne karty na tą sprawę.

 

Masz racje...Agnieszce pokazały idealnie...................ja natomiast zastanawiam się dlaczego wyszły u mnie dobre karty..........:_mysli:

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Meguś,

ja to raczej dziś kart nie powinnam ciągnąć, bo miałam okropnie paskudny dzień, aż mi się ręce trzęsą. No ale pociągnęłam (nie mogłam się oprzeć :)) i wylazła mi KAPŁANKA + 7 MIECZY + SPRAWIEDLIWOŚĆ. Ewidentnie mi tutaj karciochy pokazały to, co się stało i stawiam na to, że przyjechały samochodem, ale niekoniecznie zaparkowały gdzieś w pobliżu sklepu. Jakiś krótki dystans pokonały na nogach; ale naprawdę krótki.

 

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...