Jump to content

kłótnia, awantura z rodzicami.


siarowa

Recommended Posts

Witam,

Miałam dziś bardzo długi i męczacy sen. Otóż sniło mi się, iż bardzo kłociłam sie z rodzicami. poszlo chyba o to że robie jedzenie.. nie wiem czemu, nigdy takie cos w rzeczywistosci nie miało zajśćia. otóż tak sie zdenerwowałam, że zdemolowałam kuchnię, zaczęłam wyrzucać wszystko ze wszystkich szafek, rwać i rzucać na ziemie, krzycząc przy tym bardzo. jedyne co pamietam z postawy moich rodzicow to to ze nie była aktywna i tak na prawde mieli mnie gdzieś... tata porównał mnie chyba do 9cio miesiecznego dziecka.. jak to rozumiec ?

proszę o interpretację i pozdrawiam:icon_wink:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ja ten sen zinterpretuje ale coś mi mówi, że Ci się to nie spodoba ;>

Zacznijmy od rodziców- rodzice we śnie są naszym drogowskazem, pokazują nam w jaki sposób możemy rozwiązać dany problem. Kuchnia i jedzenie to w naszych snach symbole naszego życia intymnego. Ta awantura to potrzeba pozbycia się emocji które były albo bardzo silne albo nazbierało się ich zbyt dużo. Czyli można powiedzieć że w Twoim życiu intymny nagromadziły się jakieś emocje które musiały znaleźć ujście we śnie bo może na jawie nie mogły. Zostałaś porównana do malucha- czy może nie jest tak że uważasz się za nieco dziecinną lub otoczenie daje sygnały, że tak jest? Nie znam Twojego wieku więc trudno dokładniej coś powiedzieć :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

witam, nie wiem czy mi sie to nie podoba, ponieważ cięzko jest mi wysnuc jakieś wnioski ktore bezposrednio odnosilyby się do mojego życia. Może informacja, że mam niecałe 18 lat pomoże w dalszej interpretacji snu, o którą proszę :) to Co napisałeś/łaś zaintrygowało mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja interpretuje nie widząc osoby dla której to robię i nie mając pojęcia o jej problemach. Generalnie takie na prawdę dobre tłumaczenie powstaje w trakcie rozmowy i to najlepiej "oko w oko" :)

Jeżeli masz niecałe 18 lat to można powiedzieć, że dopiero rozpoczynasz życie uczuciowe. Sen może więc odzwierciedlać budzące się w Tobie uczucia i ich gwałtowną potrzebę. To, że zostałaś porównana do dzieciaka - jesteś bardzo młoda i dopiero poznajesz siebie :) Być może też rodzice traktują cię jak małą dziewczynkę a aż tak mała to już nie jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

wiem, że sny to subiektywne projekcje i trzeba je dopasowywać do konkretnej osoby, ja nie znam jednak nikogo takiego któ mógłby mi pomóc w interpretacji snu, a mnie samą to intryguje. mimo wszystko dziekuje za pomoc :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...