Jump to content

co to znaczy? krew-ciaza-sukienka


Alicja1907
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się,że miałam wypadek chyba samochodowy..i miałam w nim stracić głowę(!) no ale jakoś wyszło tak,że tą głowę miałam..Później strasznie się wystraszyłam bo sobie przypomniałam,że jestem w ciąży(w rzeczywistości nie jestem i nie zamierzam jak na razie)..Lekarze powiedzieli,że poroniłam..Strasznie wtedy płakałam..Pamiętam,że byłam w białej sukience i ona była ubrudzona krwią..Później na łóżku szpitalnym kucnęłam mając nadzieję,że jednak nie krwawię i że nie poroniłam,ale jednak była tam krew...Później nagle znalazłam się na jakiejś polanie było tam dużo osób..Jakby jakiś taki duży piknik..Grał tam jakiś zespół,a ja chodziłam między tymi ludźmi..

 

Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Dosyć to pogmatwane :) Utrata głowy we śnie to dobry znak, będzie okazja do pozbycia się czegoś co na niej ciążyło :) Nie będzie to jednak łatwe ani bezbolesne. Podejrzewam że nałożyłaś na siebie w obawie przed zranieniem jakąś maskę i ciężko będzie Ci się z nią rozstać ale będzie to konieczne. Jednak pozbycie się jej przyniesie nie tylko wyzwolenie ale i nowe relacje w kontaktach z ludźmi :)

Link to comment
Share on other sites

To od razu Ci powiem co znaczył ten sen z kotem- chodziło o zbyt skrajne postawy w relacjach z mężczyznami jak sądzę :) Oczywiście mogę się mylić :)

Edited by Atapi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Żartowałam z tym moim ślubem ;) właśnie niedawno zostawił mnie narzeczony... Ale będę czekać na te wesele,które mi się wyśniło :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Oj tam ten Twój narzeczony nie masz czego żałować:) to dla Ciebie błogosławieństwo bo miałabyś z nim ciężkie życie,zanim dorośnie to jeszcze trochę potrwa, a Ty poznasz takiego faceta,że aż normalnie kolana się uginają:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...