Jump to content

sen o mieczu i krwi


milcia0220
 Share

Recommended Posts

Jestem studentką, dzisiaj śpiąc po imprezie na której byłam, przyśnił mi się dziwny sen.

We śnie byłam na jakimś zamku i złapałam przywódcę grupy, która (chyba) chciała przejąć władzę nad zamkiem. Był to młody, przystojny mężczyzna o blond włosach. Pamiętam jak klęczał przede mną i powiedział, żebym go zabiła jeśli potrafię. Wyciągnęłam wtedy mój miecz (pamiętam tylko, że był czysty i błyszczący) i przejechałam nim po jego prawym nadgarstku tylko mocno go kalecząc. Na wypływającą z rany krew mężczyzna patrzył ze zdziwieniem, potem tak samo ostrzem przejechałam po jego drugim nadgarstku. Patrzył na mnie i robił się coraz bladszy, jakoś tak smutno, ale jakby z miłością uśmiechnął się do mnie, a ja widziałam ciągle te krew wypływającą z jego skaleczonych nadgarstków. W pewnym momencie sama poczułam metaliczny smak krwi w ustach i widząc ten jego uśmiech, zrobiło mi się bardzo smutno i stwierdziłam, że nie mogę go stracić. Klękając przed nim obudziłam się.

Proszę o interpretację mojego snu, gdyż samej nie udało mi się znaleźć odpowiedniego rozwiązania.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja bym to interpretowała tak: zamek to budowla obronna i symbolizuje nasze wnętrze, Twój zamek został zaatakowany a przywódca najeźdźców wzięty w jasyr :) Upuszczanie komuś krwi ma symbolikę seksualną, a miecz to symbol zarówno męskości jak i rozwiązywania problemów. Czy nie poznałaś kogoś ciekawego na tej imprezie?

Wydajesz mi się osobą honorową i prawą, ale masz chyba pewne problemy z odnalezieniem się w związku. Możliwe, że jesteś dosyć twarda i obawiasz się że wpuszczając kogoś do swojego życia dasz mu zbyt dużą władzę nad sobą :)

Link to comment
Share on other sites

Jeden chłopak próbował mnie poderwać, ale mi się nie spodobało jego zachowanie na tej imprezie, dlatego bawiłam się ze swoimi dobrymi znajomymi. Co do fragmentu interpretacji "Możliwe, że jesteś dosyć twarda i obawiasz się że wpuszczając kogoś do swojego życia dasz mu zbyt dużą władzę nad sobą", to chyba się zgodzę, bo bywa tak, że uciekam przed związkiem zanim stanie się zbyt poważny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...