Jump to content

3 pytania odnośnie Goecji


Rampidro
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Zarejestrowałem się na tym forum, bo znam te forum i wiem że jest popularne i posiada dość sporą wiedzę na tematy, które mnie interesują. Zapewne znajdą się tu jacyś znawcy demonologii co mogli mi by odpowiedzieć na moje 3 pytania odnośnie Goecji. Potrzebuje jednak bardziej osób co znają tą książkę lub co używali jej już. Osobiście posiadam tą książkę w polskim wydaniu w formie ebooka (pdf.). Wszystko mama ładnie opisane co kiedy i jak, jaki demon jest, o pieczęciach, przedmiotach do tego itp. Ale chodzi tu ogólnie o demony, uziemione że tak powiem przez samego Salomona. Nie będe tu już się więcej rozpisywał ino mam 3 pytania dla osób co znają tą książkę, miały z nią może kontakt i użyły z niej już zawartą wiedzę.

 

1. Czy podczas rytuału przyzwania demona w kręgu salomona większym, zrobionym specjalnie mogą brać udział 2 lub góra czy osoby naraz, z tymi samymi kwestiami wypowiadania zaklęć, zgrane równocześnie, czy tylko i wyłącznie może brać jedna (każdy osobno) ?

 

2. Tu bardziej chodzi o amulety i inne rzeczy opisane w książce. Czy do rytuału musze je posiadać wszystkie, mimo że ich dużo nie jest czy moge np 2 tylko ? Chodzi mi o to czy ilość, daje mi pewność i lepszego defa tzw, bo wiem osobiście, że są to bardzo potężne narzędzia, szczególnie naszyjnik salomona z jego inskrypcją.

 

3. Niektóre demony wymagają ofiary, jednakże ta książka i te duchy zwane demonami nie podchodzą mi pod typowe ave satan 666, bo same duchy te są duchami i złymi i dobrymi, duchami krulów, rycerzy, hrabiów itp. Pytanie jest więc takie. Musze złożyć duchowi ofiare, chociaż nie każdy tego wymaga, ale nie jest opisane jaką, czyli co moge dać ? złoty naszyjnik w ofierze ? Bukiet kwiatów na małym ołtarzyku z różnymi olejkami balsamowymi i lekarstwami ?

 

 

Mam nadzieję, że się ktoś znajdzie taki, o którym była mowa wyżej :D

 

Z góry będę bardzo wdzięczny za odp. na te 3 pytania.

Link to comment
Share on other sites

Hmm widzę jak narazie, że nie ma tutaj nikogo na forum kto był miał pojęcie o Goecji i mógłby mi odpowiedzieć na moje 3 pytania zawarte w temacie:(

Link to comment
Share on other sites

Guest Iwanov

1.W kluczu są opisane warunki

2.Trzeba

3.To jest hierarchia zwyczajna.To nadal demony,z mniej lub bardziej paskudnym charakterem.

Link to comment
Share on other sites

1. ten system jest raczej zaprojektowany na 1 uczestnika, oddalonego od ludzi w dodatku.

2. -

3. dlatego typu duchów ja bym raczej składał ofiarę jakby chciały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...