Skocz do zawartości

Sen w śnie o kobiecie prowadzącej motel i ogród kwiatowy


anekk

Rekomendowane odpowiedzi

We śnie śniła mi się kobieta, która była bardzo miła wobec mnie. Był to słoneczny dzień, ja stałam przed płotem ogradzającym przytulny z zewnątrz domek, a na furtce, przy której stała ta kobieta i pielęgnowała kwiatki - których pełno było w ogrodzie przed tym budynkiem, wisiała tabliczka, na której widniał między innymi napis "M o t e l". Zapraszała mnie do odwiedzenia jej motelu. Następnie się obudziłam i pojechałam do swojego kuzyna, któremu opowiedziałam o śnie. Kuzyn stwierdził, że kobieta, prowadząca motel i pielęgnująca swój ogród kwiatowy zwiastuje śmierć i że jest to powszechnie znane w ogóle. Zdziwił się troszkę, że tego nie wiedziałam. Tak czy siak wracałam już w nocy do domu od niego piechotą, a gdy się odwróciłam zobaczyłam jelenia biegnącego w moim kierunku po chodniku. Miał on bardzo proste poroże, prawie jak u kozy. Pamiętając o tym co mówił kuzyn stwierdziłam, że to nienaturalne, żeby jeleń sobie biegł po mieście w środku nocy po chodniku, więc chciałam przeskoczyć przez płot, który się ciągnął wzdłuż ulicy, żeby uciec przed nim i śmiercią w sumie. Ale jak już się zbliżył do mnie to nagle znalazł się po drugiej stronie płotu i próbował mnie staranować, ale się jakoś odchyliłam na bok, że w sumie byłam w trakcie przechodzenia przez płot, a on zawisł na tym płocie tuz obok mnie. Jeszcze się na mnie popatrzył i wtedy sie obudziłam.

Trochę dziwny ten sen i nie mam zielonego pojęcia co może oznaczać ;/ Także proszę o jakąkolwiek próbę interpretacji. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...