Skocz do zawartości

Cwiczonko :)


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

1. Do kogo jadę w gości?

10 denarów,as pucharów,rycerz mieczy

Jedziesz do rodziny narzeczonego.....

2. Z jakiej okazji tam jadę?

sąd,świat,król buław

Aby poznały się rodziny

3. Z kim tam jadę?

sprawiedliwość,10 pucharów,głupiec

ze swoją rodziną i może z narzeczonym....lub chłopakiem ,który ma zostać narzeczonym...

 

nie czuję dzisiaj kart...więc na pewno lipa...:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo jadę w gości?

2. Z jakiej okazji tam jadę?

3. Z kim tam jadę?

 

(Jakby co, to mam Crowleya)

 

1. Księżniczka bereł, Kapłanka, Królowa dysków - ja bym powiedziała, że do mamy

2. 10 mieczy, XX Aeon (Sąd), 3 dysków - żeby wesprzeć kogoś z rodziny (mamę) która przeżywa ciężkie chwile?

3. XX Aeon (Sąd), Księżniczka dysków, 4 dyski - ze swoim dzieckiem w brzuszku? :)

 

Zupełnie inaczej niż Arivo. Hehe. Ja jestem początkująca... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo jadę w gości? - 5 buław + papież + 10 pucharów = myślę że to jakiejś starszej osoby.. na pewno kogoś z rodziny :) - stawiam że chodzi o mamę.

2. Z jakiej okazji tam jadę? - królowa pucharów + 6 pucharów + 8 pucharów = może powspominać troszkę coś, hmm.. doradzić coś mamie :) pocieszyć?

3. Z kim tam jadę? - 9 mieczy + król mieczy + as pucharów = chyba ze swoim partnerem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo pojechałaś?

7 MONET + KOCHANKOWIE + RYCERZ MONET - na pewno do kogoś Ci bliskiego. Patrząc na te kochanki i rycerza, to wydaje mi się, że pojechałaś w odwiedziny do narzeczonego i jego rodziny :)

Z jakiej okazji tam jedziesz?

RYCERZ MIECZY + 7 KIELICHÓW + AS BUŁAW/6 MIECZY/3 BUŁAW/3 KIELICHY - dyskutowaliście widzę namiętnie; jakieś ważne kwestie były ustalane; planowaliście coś, jakieś przedsięwzięcie. Rodziny chyba wiedzą o Waszych zaręczynach, więc myślę, że ustalaliście szczegóły Waszego ślubu (względnie jakiejś innej imprezy). Już te karty bramy pokazały, że ten wyjazd dotyczy jakiegoś przełomowego wydarzenia.

Hm... a może to ktoś inny się zaręczał wtedy?

Z kim tam pojechałaś?

UMIARKOWANIE + 4 MIECZY + KRÓLOWA MONET - powiedziałabym, że albo sama, albo z jakąś kobietką. Możliwe, że narzeczony też się tam przewinął, bo na 4 mieczy mam mężczyznę :)

Edytowane przez Cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zmobilizowałaś, a miałam dzisiaj się za karty nie zabierać :lol:

 

Agnieszko, dawaj odpowiedź jak będziesz chciała -mam gości dzisiaj niespodziewanych i nie dam rady mimo chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo jadę w gości?

2. Z jakiej okazji tam jadę?

3. Z kim tam jadę?

 

(Jakby co, to mam Crowleya)

 

1. Księżniczka bereł, Kapłanka, Królowa dysków - ja bym powiedziała, że do mamy

2. 10 mieczy, XX Aeon (Sąd), 3 dysków - żeby wesprzeć kogoś z rodziny (mamę) która przeżywa ciężkie chwile?

3. XX Aeon (Sąd), Księżniczka dysków, 4 dyski - ze swoim dzieckiem w brzuszku? :)

 

Zupełnie inaczej niż Arivo. Hehe. Ja jestem początkująca... :D

 

To ,że jesteś początkująca o niczym nie świadczy...możesz mieć trafniejsze interpretacje i lepszą intuicję ode mnie....:okok:

swoją drogą....to czasami jesteśmy zgodni w interpretacjach a czasami się bardzo różnimy.....ale, co jest pewne to to,że ćwiczenia ubogacają i rozwijają nas .....więc ćwiczyć warto...:) Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała cosmo:)Gratuluję

a odpowiedzi byłam w odwiedzinach u rodziny narzeczonego a dokładnie odwiedzić narodzoną córkę jego kuzynki. Kwestie ślubu były poruszane, bo wesele u mnie za jakiś czas:) i dziewczyny miały rację co do narzeczonego, bo byłam razem z nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulito masz punkcik, Ariva 2 z pierwszego rozkładu a cosmo była rewelacyjna:)Gratuluje, bo po części każdy coś trafił:)Dziękuję wszystkim za udział:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...