Jump to content

próba samobójstwa koleżanki

Serdell
 Share

Recommended Posts

Jako że to mój pierwszy post to chciałbym się z Wami przywitać i jednocześnie poprosić o interpretacje mojego snu. chętnie dowiedziałbym się o co chodzi, gdyż troszeczkę się niepokoję.A więc:

Akcja snu dzieje się w moim mieszkaniu. Pierwszym widokiem jaki zauważam jest moja koleżanka siedząca w kuchni.siedziała ona oparta o kaloryfer a (co jest bardzo dziwne) na sobie miała mój czerwony t-shirt w którym dosyć często ćwiczę. byłem bardzo zły na moją koleżankę, ponieważ zdawało mi się, że drzwi są zamknięte a ona weszła do domu bez pytania. Złość była główną emocją panującą przez pierwszą część snu. Następną sceną jest już widok znajomej na podłodze która wokół szyi obwiązany ma kabel. Razem z moją mamą weszliśmy do pokoju i zdjęliśmy jej z szyi ową pętle.Zobaczyłem tylko kilka ran na jej karku i sen się skończył. mogę tylko dodać, że bardzo było mi jej szkoda.

Akcja snu rozgrywa się w Twoim mieszkaniu a więc w Twojej duszy. Ktoś się tam wkradł i nie jesteś z tego zadowolony :) Wygląda mi na to, że nie bardzo masz ochoty w chwili obecnej na otwieranie się na innych :) Samobójstwo bywa na ogół ostrzeżeniem, wskazówką, że czas zmienić swoje nastawienie do siebie i świata. Nie znam relacji jakie panują w realu między tobą i koleżanką więc to na tyle :)