Jump to content

próba samobójstwa koleżanki


Serdell
 Share

Recommended Posts

Jako że to mój pierwszy post to chciałbym się z Wami przywitać i jednocześnie poprosić o interpretacje mojego snu. chętnie dowiedziałbym się o co chodzi, gdyż troszeczkę się niepokoję.A więc:

 

 

Akcja snu dzieje się w moim mieszkaniu. Pierwszym widokiem jaki zauważam jest moja koleżanka siedząca w kuchni.siedziała ona oparta o kaloryfer a (co jest bardzo dziwne) na sobie miała mój czerwony t-shirt w którym dosyć często ćwiczę. byłem bardzo zły na moją koleżankę, ponieważ zdawało mi się, że drzwi są zamknięte a ona weszła do domu bez pytania. Złość była główną emocją panującą przez pierwszą część snu. Następną sceną jest już widok znajomej na podłodze która wokół szyi obwiązany ma kabel. Razem z moją mamą weszliśmy do pokoju i zdjęliśmy jej z szyi ową pętle.Zobaczyłem tylko kilka ran na jej karku i sen się skończył. mogę tylko dodać, że bardzo było mi jej szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Akcja snu rozgrywa się w Twoim mieszkaniu a więc w Twojej duszy. Ktoś się tam wkradł i nie jesteś z tego zadowolony :) Wygląda mi na to, że nie bardzo masz ochoty w chwili obecnej na otwieranie się na innych :) Samobójstwo bywa na ogół ostrzeżeniem, wskazówką, że czas zmienić swoje nastawienie do siebie i świata. Nie znam relacji jakie panują w realu między tobą i koleżanką więc to na tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...