Skocz do zawartości

prosze o interpretacje snu


welea

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze ktos dokonal morderstwa na dwoch osobach i widzialam ciala pociete na kawalki, pozniej jakby okazalo sie ze zostal zabity moj maz, ktory byl Zydem (moj maz w zyciu realnym jest muzulmaninem, ale to nie on byl moim mezem we snie), W mieszkaniu moim, ktore we snie wygladalo jak mieszkanie mojej mamy, odbywal sie pogrzeb, na ktory przyszlo kilku Zudow, byli oni w tym snie moimi sasiadami. Podczas tego pogrzebu bardzo plakalam wrecz lamentowalam. Byl tam tez moj realny maz, ale we snie byl on kims innym jakby z mojej rodziny i tanczyl, bylo mi wstyd za niego a Zydzi byli obuzeni. Pozniej szukalam jakichs obruskow i serwet zeby zawinac i przyozdobic urne bo te ktorymi byla owinieta byly poplamione krwia. Kiedy wszyscy wyszli zostalam z kims sama, ale nie wiem kto to dokladnie byl, ktos bliski i strasznie plakalam po stracie "meza", zastanawialam sie co dalej poczac bez niego.

 

prosze jezeli ktokolwiek zrozumial cos z tego snu i moglby mi go przetlumaczyc.

ps. pamietam jeszcze ze na scianach mieszkania byly symbole trzech religii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twój sen jest snem o podłozu religijnym. Omawiając go dokładniej wygląda to mniej więcej tak:

Poćwiartowane ciała - brak szacunku do osób (niedość że morderca pozbawił ich zycia to jeszcze poćwiartował ich ciała), niestety wśód ofiar jest twój mąż, który nie jest twoim mężem( pytanie - czy jestęście po slubie kościelnym? bo to może sugerować te wykluczenie które następuje później) i tu sedno sprawy miejsce pogrzebu mieszkanie twojej mamy - sugerowałby, że problemy z akceptacją twego męża ma twoja mama. Zwróć uwagę że dominują u ciebie dwa uczucia żal po mężu i wstyd za męża który nie jest twoim mężem, może to sugerować że bardzo go kochasz w życiu realnym (płacz we śnie po jego śmierci),ale gdzieś w pośwaidomości źle się czujesz z myśla że twoja matka może go nie akceptować ( mąż Żyd, sasiedzi Żydzi- taniec wyraża inność, która oburza innych Żydów), w realnym życiu tą innością może być religia inna niż otoczenia twojej matki co dodatkowo podkreślają symbole trzech religi wiszące na scianie. Ten brak poszanowania o którym pisałem odnośnie ćwiartowania zwłok jest również podkreślony jako urna z prochami (w religi mojżeszowej nie wolno palić ciał zmarłych). Ciebie te odrzucenie strasznie boli stąd chęć przyozdobienia urny z prochami męża czystym obrusem.

Wracając jeszcze symboli trzech religi mam wrażenie, że chciałbyś aby twoja matka rozróżniała dwa rodzje ludzi: dobrych i złych a nie chrześcijan i innych (gorszych).

Pozdrawiam:

Sławomir

P.S.

Sen jest dosyć trudny i znaczeń poszczególnych symboli mogę się tylko domyślać. Myślę, że po zapoznaniu się z moją interpretacją będziesz mogła go dopasować do życia realnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...