Jump to content

obrzydliwy sen

ironek
 Share

Recommended Posts

witam miałem sen który mnie bardzo zaintrygował - z tego co pamiętam - wszedłem za potrzebą do miejskiego (przynajmniej tak go skojarzyłem) szaletu - po schodach w lewo w dół - wzdłuż było kilka umywalek w których poprostu kopiasto znajdowały się ekskrementy (wielkie kupy) jednak nie zraziło mnie to - przy każdej umywalce coś (nie pamiętam lub nie widziałem co) robili mężczyżni wyglądający na bezdomnych (brudni w łachmanach) wszedłem do środka szukając pisuaru - stojąc na środku jeden z "bezdomnych" coś do mnie powiedział - nie pamiętam czy odpowiedziałem - zaczął brać w garść to co było w jego umywalce i rzucać w moją stronę - coś powstrzymywało (odbijało) ode mnie te rzuty - nie dotknęł mnie żadna z chyba trzech zawartości jego ręki - następnie zaczął sikać w moją stronę ale to było zbyt kryształowe wyglądało bardziej jak woda żródlana niż mocz i również coś (nie wiem pole siłowe - nie mam pojęcia jak to zinterpretować) nie pozwoliło żebym odczuł bezpośrednio ataki bezdomnego na sobie - tyle pamiętam - obudziłem się i nie umiałem więcej zasnąć - to było około 4-5 nad ranem, jesli ktoś z was może coś na temat tego snu powiedzieć to proszę bo nie spotkałem się szukając wszędzie z takim czymś a sam wcześniej też nie miałem takiego przypadku.pzdr.

Hahahah po proszę żeby mnie tak obrzucono łajnem (we śnie oczywiście) :) Ubabranie w fekaliach to korzyści materialne bardzo często. Nie szykuje Ci się przypadkiem jakiś zyskowny interes? Może też symbolizować obmowę ale raczej nie w połączeniu z bezdomnym:)

dziękuję bardzo za interpretację - pozdrawiam - a jeśli mnie ktoś obmawia? i jak rozpoznać czy to chodzi o zysk a nie o obmawianie - bo w dzisiejszych czasach to dużo obmawiania w naszym świecie - niestety :(

Oj tak żyjemy w plotkarskim świecie- stawiam na zysk ze względu na bezdomnego :) Możliwe, że martwiłeś się ostatni o swoje finanse, lub miałeś jakieś wątpliwości co do stanu portfela (na to wskazuje bezdomny ) i dostałeś odpowiedź, że będzie jakiś dodatkowy grosik lub, że nie masz się o co martwić bo sprawy znajdą pomyślne rozwiązanie:)