Jump to content

Bardzo dziwny sen..

maiqel
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i nigdy nie sądziłem, że kiedyś trafię na takie forum, jednak jak to się mówi, nigdy nie jest za późno...

Dzisiejszej nocy miałem bardzo dziwny sen i zainspirowało mnie to, aby napisać tutaj post i oczekiwać pomocy w jego interpretacji, ponieważ zwykłe senniki raczej nie wystarczą, a sądzę , że może on przekazywać coś znaczącego...

Ogólnie tej nocy , śniły mi się aż 3 sny i każdy można dodać do kategorii horror... dziwne strasznie uczucie...

1 był o jakiś wampirach i oraz nadludzkich mocach, które posiadały, 2 o jakiś wściekłym psie co gonił gromadę moich znajomych i mnie, jednak najgorszy był 3...

Byłem ze znajomymi w jakimś nieznanym miejscu samochodem i doszło do kłótni pomiędzy mną a koleżanką, która mi się podoba...

A było to z winny innego faceta oczywiście. Następnie stwierdziłem, że jadę do domu i się spytałem go jedzie, po chwili wszyscy już siedzieliśmy i wracaliśmy w stronę domu... Nie wiem czemu ale jechałem bardzo szybko i gdy wjechaliśmy na most, taki duży, prawie jak w amerykańskich filmach to straciłem panowanie na kierownicą i wpadłem w poślizg i wypadliśmy z tego mostu lecąc dobrych kilka metrów na ziemię, oczywiście nikt nie zdołał tego przeżyć bo wysokość była zbyt wysoka... Ostatnia słowa jakie wypowiedziałem to coś w stylu "lubię Was" i to był ostatnio moment oznaczający śmierć bo wypowiedziałem to jak lecieliśmy w dół i gdy spadliśmy to otworzyłem oczy i wstałem...

Strasznie bardzo dziwne uczucie mi przy tym towarzyszyło więc postanowiłem zaczerpnąć rady specjalistów w tej dziedzinie i liczę na pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Bardzo bym prosiła o dokładniejsze informacje na temat tego uczucia bo nie wiem jak zinterpretować ten sen. Można go tłumaczyć na dwóch płaszczyznach i możliwe że rozgrywał się na rzeczywiście na obu, ale po proszę o dodatkowe informacje:)

Najlepiej i jedno i drugie :) Generalnie najbardziej potrzebne było by mi dokładne opisanie tego momentu kiedy spadaliście a konkretnie tych dziwnych uczuć.