Skocz do zawartości

tragiczny sen


Kobieta21

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziś strasznie dziwny sen. Mianowicie śniło mi się, że moja mama zabija moje rodzeństwo a co dziwniejsze to rodzeństwo w śnie nie było moim autentycznym rodzeństwem, w rzeczywistości mam dwie młodsze siostry w śnie też byłam najstarszą ale dzieci było o wiele więcej nawet po morderstwie mojej matki. Szczątki były przechowywane w domu w workach na śmieci. Matka zastanawiała się jak się pozbyć miał. Chciała je poćwiartować wynieść i spalić. Zaczęłyśmy ćwiartować zwłoki i zawijałyśmy kończyny w jednorazowe reklamówki. Potem matka wyszła z tymi reklamówkami, które były spakowane do większej torby. Potem, jak jej nie było przyjechał ktoś w gości jakiś mężczyzna spał u nas i domyślał się, że jest coś nie tak, ale żadne z nas nie powiedziało mu co się stało. Potem wszyscy mieszkańcy (sąsiedzi) zaczęli się domyślać, że coś jest nie tak. Moje młodsze rodzeństwo płakało a je uspokajałam. Następnie przebudziłam się i z powrotem na chwilę zasnełam i tylko śniło mi się, że kończyny mojego zamordowanego rodzeństwa jest w wielkiej misce czy w wielkim garze w jakiejś marynacie pływa i moja matka je sprzedaje.

Zaniepokoił mnie ten sen strasznie, a co dziwniejsze dzień wcześniej śniło mi się, że moja mama nie żyje a potem zmartwychstaje.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu, z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do twojej mamy wróci jakiś stary problem ( sen o zmartwychwstaniu) i to raczej ze zmozoną siłą (duża ilośc mordowanych dzieci). Sprawa może dotyczyć jakiś spraw rodzinnych ( to że inni się domyslają wskazuje na problem wewnątrz rodzinny jakś wstydliwa sprawa sprzed lat). Zadziwia mnie ten meżczyzna i nie bardzo mogę zgadnąć jakie ma on znaczenie. Co do tego gara ze szczątkami moze to świadczyć że problem bedziecie próbować załatwić powierzchownie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za pomoc;)

co do mężczyzny- dziwiło mnie, że jest dorosły ponieważ wyglądaj jak dziecko, nie umiem go skojarzyć z jakąkolwiek postacią z rzeczywistego życia, ale wydaje się, że znałam go ponieważ pod nieobecność matki ugościłam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...