Jump to content

tragiczny sen


Kobieta21
 Share

Recommended Posts

Miałam dziś strasznie dziwny sen. Mianowicie śniło mi się, że moja mama zabija moje rodzeństwo a co dziwniejsze to rodzeństwo w śnie nie było moim autentycznym rodzeństwem, w rzeczywistości mam dwie młodsze siostry w śnie też byłam najstarszą ale dzieci było o wiele więcej nawet po morderstwie mojej matki. Szczątki były przechowywane w domu w workach na śmieci. Matka zastanawiała się jak się pozbyć miał. Chciała je poćwiartować wynieść i spalić. Zaczęłyśmy ćwiartować zwłoki i zawijałyśmy kończyny w jednorazowe reklamówki. Potem matka wyszła z tymi reklamówkami, które były spakowane do większej torby. Potem, jak jej nie było przyjechał ktoś w gości jakiś mężczyzna spał u nas i domyślał się, że jest coś nie tak, ale żadne z nas nie powiedziało mu co się stało. Potem wszyscy mieszkańcy (sąsiedzi) zaczęli się domyślać, że coś jest nie tak. Moje młodsze rodzeństwo płakało a je uspokajałam. Następnie przebudziłam się i z powrotem na chwilę zasnełam i tylko śniło mi się, że kończyny mojego zamordowanego rodzeństwa jest w wielkiej misce czy w wielkim garze w jakiejś marynacie pływa i moja matka je sprzedaje.

Zaniepokoił mnie ten sen strasznie, a co dziwniejsze dzień wcześniej śniło mi się, że moja mama nie żyje a potem zmartwychstaje.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu, z góry dziękuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Do twojej mamy wróci jakiś stary problem ( sen o zmartwychwstaniu) i to raczej ze zmozoną siłą (duża ilośc mordowanych dzieci). Sprawa może dotyczyć jakiś spraw rodzinnych ( to że inni się domyslają wskazuje na problem wewnątrz rodzinny jakś wstydliwa sprawa sprzed lat). Zadziwia mnie ten meżczyzna i nie bardzo mogę zgadnąć jakie ma on znaczenie. Co do tego gara ze szczątkami moze to świadczyć że problem bedziecie próbować załatwić powierzchownie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

dziękuje bardzo za pomoc;)

co do mężczyzny- dziwiło mnie, że jest dorosły ponieważ wyglądaj jak dziecko, nie umiem go skojarzyć z jakąkolwiek postacią z rzeczywistego życia, ale wydaje się, że znałam go ponieważ pod nieobecność matki ugościłam go.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...