Skocz do zawartości

Jak zacząć


djoaza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczynam wróżyć z kart klasycznych i mam pytanie jak zacząć?

Mam kilka takich pytań:

1. Mam karty i jakie będę potrzebował do wróżenie jakieś same 9 pik czy o 7 do asa czy jak?

2. Jak rozkładać karty jak chcę wróżyć np: za ile lat ktoś gdzieś wyjedzie, albo gdzie ktoś wyjedzie, albo ogólnie.

3. Na co zwracać uwagę

4. Co byście jeszcze mi doradzili;p?

 

Dziękuje z całego serca za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Aniołek:)

Musisz zlotko zakupić sobie książkę o której mowa jest tutaj :)http://www.ezoforum.pl/karty-klasyczne/23963-dla-poczatkujacych.html

a jesli chodzi o karty musisz miec talie nowa ktora nikt nie gral w jakies puste gry karciane bo wtedy to sa karty zepsute puste;p

a karty beda potrzebne od 7 do Asa. Karty trzeba szanowac musza miec swoje miejsce swoj woreczek na karty itp przy kazdym wrozeniu biala zapaona swieca, karty kladzone schludnie w czystym miejscu a nie na stole po obiedzie heheh

i nauka i jeszcze raz nauka !! w kartach trzeba miec cierpliwosc bo w miesiac sie nie nauczysz :PP tu trzeba miesiecy czasem lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Chcę zacząć wróżyć z kart. Trening czyni mistrza... Ale komu wróżyć? Sobie codziennie pewnie nie powinnam. Nie wiem, czy wybierać sobie w myślach jakąś osobę, skupić się i właśnie jej wróżyć? Czy jakoś sobie i kartom przetłumaczyć, że to wróżenie ćwiczebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1. Mam karty i jakie będę potrzebował do wróżenie jakieś same 9 pik czy o 7 do asa czy jak?- możesz zacząć od 7 wzwyż a potem przejść do całej talii, u mnie krótko trwało wróżenie z 24 kart. Szybko przeszłam do całej talii, będziesz wiedzieć kiedy przyjdzie na to czas, zdaj się na intuicję.

 

2. Jak rozkładać karty jak chcę wróżyć np: za ile lat ktoś gdzieś wyjedzie, albo gdzie ktoś wyjedzie, albo ogólnie.- w dziale rozkłady kart klasycznych znajdziesz mnóstwo rozkładów. Na dane pytanie równie dobrze możesz wyciągnąć losowo 3 karty i je odczytać.

 

3. Na co zwracać uwagę- ? tzn. ? przede wszytkim poczytaj coś o wróżeniu z kart i z klasyków, potem naucz się podstawowych znaczeń i połączeń kart

 

4. Co byście jeszcze mi doradzili;p?- ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz, najszybciej w ten sposób się nauczysz, zachęcam to prób interpretacji kart innym dziewczynom oraz do stawiania sobie samej i zamieszczaniu tutaj w dziale o interpretacji kart klasycznych :)

 

powodzenia i pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...