Skocz do zawartości

demon? a może coś innego się tu dzieje?


elfia wojowniczka

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Chciałabym się spytać czy ktoś może coś kiedyś słyszał o takim przypadku. Opowiem w skrócie co o co chodzi.

Ostatnio leżałam sobie przytulona w środku dnia do Swojego Chłopaka. Nagle on mówi "ktoś tu jest" pytam czy wyczuwa złą czy dobrą energię powiedział, że raczej dobrą. I tyle było z rozmowy. Minęło kilka może kilkanaście minut. A On mnie po imieniu woła kilka razy tak jak by mnie nie było. I się pyta czy cały czas tu byłam i czy z nim rozmawiałam. Opowiedział mi co się działo z jego strony. Okazało się że wydawało mu się że mówił do mnie na bieżąco o tym co się dzieje, a dokładniej o tym że czuł jak ktoś stoi pod ścianą i na nas patrzy, a później jak by mu wszedł do głowy, że nie pozwala mu otworzyć oczu, że mnie dotykał ale nie wiedział czy jestem obok. a później mnie wołał.

co to mogło być bo zaczynam się martwić... nie pierwszy raz dziwna historia się dzieje.

 

zuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jakiś byt... ale właśnie chodzi o to, że nie tylko przyglądał się ... a miał wpływ na Chłopaka. I to mnie bardziej nie pokoi a nie to, że ktoś lub coś było.

I takie sytuacje nie zdarzają się pierwszy raz. Kiedyś <i jestem o tym przekonana> szeptał mi na ucho wyrazy, których nie potrafiłam zrozumieć. A on przysięga, że nic tamtej nocy do mnie nie mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą to być schizy i nie musi to od razu coś złego oznaczać. Kiedyś miałem taką sytuację, że mnie ktoś z Góry zaprowadził w pewne miejsce w podobny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi.

 

widzisz, duchów jest od groma, obserwatorów i innych takich ... przejmowanie się nimi i dramatyzm(bo nie chodzi mi o samą percepcję, odczucie ) świadczą o leciutkich zaburzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa czyli mam się tym nie przejmować, si ?? jeśli tak, to spoko. Przejełam sie bo przejełam ... ale jesli uwazacie ze to nic takiego i norma to mnie uspokoiliscie.

dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej kiedy wiesz "co w trawie piszczy", "niemag" zawsze sobie jakieś wytłumaczenie wymyśli. Ja tam uśmiecham sie do takiego bytu jak widze że mnie obserwuje. Zawsze najfajniej jest zadziałać w taki sposób jakiego druga strona się nie spodziewa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...