Skocz do zawartości

jazda samochodem


sylwia3k1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Bardzo proszę o interpretację mojego snu ponieważ znaczenie pojedynczego słowa znam ale myślę ze okoliczności tutaj też mają duże znaczenie. A sen był następujący : jechałam samochodem siedząc na miejscu kierowcy , mogłam kierować ale to mąż siedzący zdaje się obok albo z tyłu (tego nie pamiętam ) naciskał gaz i robił to na maxa. Ja miałam problemy z opanowaniem jazdy w pożądanym kierunku, jechaliśmy bardzo wolno ale przez to ze on cisną gaz cały czas ślizgaliśmy się i samochodem miotało na boki. Jak mam to rozumieć? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja od razu mowie, ze nie jestem specjalistka, ale jesli interesuja Cie wszelkie skojarzenia, to dla mnie to wyglada jakbs nie miala pelnej kontroli nad swoim zyciem, moze jakimis konkretnymi planami? Moze jakies roznice zdan i zamiarow miedzy Wami? Tak jakby widzisz - chcesz podazac w jakims konkretnym kierunku, ku jakiemus celowi - on zamiast Ci pomoagac, raczej utrudnia Ci zadanie. A moze to ktos inny, ale pomysl nad odniesieniami do rzeczywistosci, czy cos podobnego nie ma miejsca? A moze czegos takiego sie obawiasz? Ze ktos chce Cie kontrolowac?

Jeszcze raz podkreslam, ze to moje skojarzenia :) zajrzyj wglab siebie.

Pozdrawiam najserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sylwia:)

mam te same skojarzenia co Szyla..dodam jeszcze,że fakt,iż każde z Wam prawdopodobnie ma inne poglądy na jakiś temat spowalnia Wasz rozwój bądź osiągnięcie jakiegoś wspólnego celu..może gdybyście doszli do porozumienia w jakiejś kwestii-znaleźli jakiś kompromis i razem wspólnymi siłami dążyli do celu to osiągnęlibyście go szybciej..Przyjrzyj się podejściu do niektórych spraw(lub jednej kluczowej sprawy)w Waszym związku...sen napewno chce ci coś uświadomić.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w zrozumieniu mojego snu. Jak sie zastanowiłam to faktycznie wydarzenia z ostatnich tygodni być moze tak wyglądają , tylko wcześniej nie widziałam tego , nie analizowałam w ten sposób . Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyla, jak dla mnie trafione w 10. Droga jak najbardziej właściwa - właśnie skojarzenia... krocz dalej :)

Pozdrowienia - Agul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...