Jump to content

Impreza, Transwestyta, ludzie na dachach


Przyby-z
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Miałem dziś w nocy sen który mnie bardzo zaciekawił bo rzadko mam tak ekscentryczne sny. Dobra koniec pieprzenia do rzeczy! ;]

 

Mianowicie początek snu był taki że wyglądałem przez okno na wysokości około 3 pietra ale nie w bloku tylko w takim jakby zabytkowym średniowiecznym budynku z kamieni. Wyglądałem rpzez zeby zobaczyc co sie dzieje nazewnątrz i nazewnątrz w takiej jakby alejce miedzy domkami szli ludzie, taka jakby parada czy coś. Jak to parada to sie cieszyli itd i pamietam że widziałem ludzi na takich daszkach ponad tą alejką którzy rozrzucali słodycze. Byli to tacy całkiem potawni panowie dobrze zbudowani itd.

 

to był pierwszy wątek ;] a teraz będzie drugi dla jasności :]

 

Nagle coś mnie oderwało od tego okna i zauwazylem ze jestem na jakiejś jakby imprezie czy czymś takim było troche osób w pomieszczneniu w którym sie znajowałem. Miałem wrażenie ze jestem wśród przyjaciół i nagle zauwazyłem po drugiej stronie pokoju swojego takiego znajomego który bywa dosyć męczący taki bardziej kolega kolegi ale często sie widujemy ze wzgledów takich że mamy dużo współnych znajomych. wracając do tematu to zauwazylem go i on otwierał drzwi do środka jakims ludziom i oni po kolei wchodzili i on wszyscy sie na nich gapili bo wyglądali prawie że komicznie. mieli dziwne fryzury tupy takiego jak emo-punk takie wygolone gdzieś a tam postawione na sztorc w różnych kolorach i oni wchodzi po kolei i jak wszedł pierwszy koleś to podświadomie wiedziałem że jest gejem, później weszła dziewczyna i wiedziałem ze jest lesbijką a na końcu wszedł facet o którym wiedziałem że jest transseksualistą i w tym momencie jak wszedł ostatni to ten mój kumpel powiedział jakiś taki suchy żart typu że wszyscy zamilkli bo dziwni ludzie weszli i sie gapią i chciał rozładować atmosfere xD pamietam ze ci ludzi co weszli mieli bardzo takie grobowe miny, byli bardzo poważni, może nawet smutni.

 

To wszystko co pamiętam albowiem zaraz po tym sie obudzilem ;] powodzenia w odkodowywaniu mojego chorego mózgu. tak btw mam 18 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...