Skocz do zawartości

Impreza, Transwestyta, ludzie na dachach


Przyby-z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Miałem dziś w nocy sen który mnie bardzo zaciekawił bo rzadko mam tak ekscentryczne sny. Dobra koniec pieprzenia do rzeczy! ;]

 

Mianowicie początek snu był taki że wyglądałem przez okno na wysokości około 3 pietra ale nie w bloku tylko w takim jakby zabytkowym średniowiecznym budynku z kamieni. Wyglądałem rpzez zeby zobaczyc co sie dzieje nazewnątrz i nazewnątrz w takiej jakby alejce miedzy domkami szli ludzie, taka jakby parada czy coś. Jak to parada to sie cieszyli itd i pamietam że widziałem ludzi na takich daszkach ponad tą alejką którzy rozrzucali słodycze. Byli to tacy całkiem potawni panowie dobrze zbudowani itd.

 

to był pierwszy wątek ;] a teraz będzie drugi dla jasności :]

 

Nagle coś mnie oderwało od tego okna i zauwazylem ze jestem na jakiejś jakby imprezie czy czymś takim było troche osób w pomieszczneniu w którym sie znajowałem. Miałem wrażenie ze jestem wśród przyjaciół i nagle zauwazyłem po drugiej stronie pokoju swojego takiego znajomego który bywa dosyć męczący taki bardziej kolega kolegi ale często sie widujemy ze wzgledów takich że mamy dużo współnych znajomych. wracając do tematu to zauwazylem go i on otwierał drzwi do środka jakims ludziom i oni po kolei wchodzili i on wszyscy sie na nich gapili bo wyglądali prawie że komicznie. mieli dziwne fryzury tupy takiego jak emo-punk takie wygolone gdzieś a tam postawione na sztorc w różnych kolorach i oni wchodzi po kolei i jak wszedł pierwszy koleś to podświadomie wiedziałem że jest gejem, później weszła dziewczyna i wiedziałem ze jest lesbijką a na końcu wszedł facet o którym wiedziałem że jest transseksualistą i w tym momencie jak wszedł ostatni to ten mój kumpel powiedział jakiś taki suchy żart typu że wszyscy zamilkli bo dziwni ludzie weszli i sie gapią i chciał rozładować atmosfere xD pamietam ze ci ludzi co weszli mieli bardzo takie grobowe miny, byli bardzo poważni, może nawet smutni.

 

To wszystko co pamiętam albowiem zaraz po tym sie obudzilem ;] powodzenia w odkodowywaniu mojego chorego mózgu. tak btw mam 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...