Jump to content

Czy moje małzeństwo ma karme? - jakie szanse sa utrzymania tego zwiazku


Szewrol

Recommended Posts

ja co prawda nie z numerologii ale według zwierzaków chińskich widać spore spięcia. być może wasze zwierzaki z godziny by nieco łagodziły konflikty, ale cóż, nawet jeśli to w tym związku konflikty będą.

 

a co do karmy - zdecydowanie macie wzajemne długi i to też generuje sporo sporów - twój upór i jego oczekiwania.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

dziekuję za informacje wg. chińskich zwierzaków - czy moze ktoś ma jeszcze inna interpretacje mojego zwiazku?

 

Pozdrawiam,

Szewrol

Link to comment
Share on other sites

Czy moje małzeństwo ma karme?

Nie.

jakie szanse sa utrzymania tego zwiazku

To zależy tylko od Was. Ale sporo wysiłku musicie włożyć w ten związek.Nie czas na kłotnie i walkę o dominację. Kluczem do szczęścia jest partnerstwo, a nie dominacja ani poddaństwo.

Link to comment
Share on other sites

Szewrol, numerologia nie przesądza, daje wskazówki, wyjaśnia… Wydaje mi się, że mąż ma tutaj duży wpływ na obecną sytuację… Jest w tej chwili w 2 Punkcie Zwrotnym = 2/11, a jedenastki (wibracje mistrzowskie), chociaż mogą jak najbardziej przynieść sukces, zazwyczaj nie należą do okresów łatwych, ce****e je niestabilność, zmienność, która powoduje, że ci którzy są wokół osób posiadajacych 11 w portrecie numerologicznym nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia. 11 często daje wpływ, który mówi o nieumiejętności do końca cieszenia się, jakby pewnego rodzaju zrealizowana ambicja wciąż budził pewien niedosyt, frustrację… Ale z drugiej strony, jeśli wibrujemy pozytywnie przynosi podniesienie standardu życia i pozycji zawodowej, często dzięki przyjaciołom lub współpracownikom, zwł. że Twój mąż znajduje się obecnie w Cyklu Produktywnym = 1, co może oznaczac poprawe pozycji zawodowej, konkretne i ambitne plany…

 

Twój 2 (od 2013-2017 ) i Jego 3 Punkt Zwrotny (od 2018) to 9/ 27 – dla związków partnerskich to o tyle nie najlepsza wibracja, że priorytet mają problemy i sprawy innych. Trzeba dobrze rozumieć swoje potrzeby emocjonalne…

 

Więc tak jak napisała gosha.78 – dośc sporo wysiłku będzie trzeba włożyć w ten związek…ale to, czy przetrwa, zależy wyłącznie od Was. Ty jestes numerlogiczna 9, a On 8, wiec radziłabym, żebyś przede wszystkim szanowala inteligencje i mądrość męża (oczywscie jeśli tak nie jest)…jeśli chcesz w jakis sposób pouczac go, to nie przemawiaj protekcjonalnym, pouczającym tonem…8 w takich sytuacjach mogą reagować dosyć ostro i to nawet w sposób niszczacy dla związku.

 

Wasz związek karmy nie ma, więc o tyle dobrze, można powiedziec :) Natomiast, nie ma związków „przypadkowych” jesteście razem, bo macie cos wspólnie do przerobienia… Może przydałoby się tutaj więcej tolerancji, szczerej rozmowy…a pogadac z sobą konstruktywnie umiecie, przypuszczam :)

 

 

Pozdrawiam,

Magda

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

A czy mogłabyś Maddie88 podać też interpretacji nasz związek? No i czy jest karmiczny??

Ja, Katarzyna 31 08 1976 , on- Tomasz 15 03 1965??

Proszę o pomoc:-)

Link to comment
Share on other sites

A czy mogłabyś Maddie88 podać też interpretacji nasz związek? No i czy jest karmiczny??

Ja, Katarzyna 31 08 1976 , on- Tomasz 15 03 1965??

Proszę o pomoc:-)

 

Mogłabym :) Ale na razie mam cięzko z czasem :( Juz kilka interpretacji na mnie czeka... Naprawdę ciężko mi powiedzieć, kiedy bym Co odpisała... Ale upominaj się :)

Link to comment
Share on other sites

Ok... a wiesz może kto jest stosunkowo wolny na dzień dzisiejszy??:-)) strasznie mocno mi zależy.. może ktoś z Was ma "krótszą" kolejkę:-)?

Link to comment
Share on other sites

Ok... a wiesz może kto jest stosunkowo wolny na dzień dzisiejszy??:-)) strasznie mocno mi zależy.. może ktoś z Was ma "krótszą" kolejkę:-)?

 

Każdemu zależy na jak najszybszej odp. ;] Nie orientuję się, kto tu jeszcze udziela się z numerologii... Postaram się odpisać jutro.

Link to comment
Share on other sites

A czy mogłabyś Maddie88 podać też interpretacji nasz związek? No i czy jest karmiczny??

Ja, Katarzyna 31 08 1976 , on- Tomasz 15 03 1965??

Proszę o pomoc:-)

 

Może to troszkę pomoże :

 

Pierwsza osoba: 31 08 1976

Druga osoba: 15 03 1965

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/35/44/62

Druga osoba: 3/12/21/30/39

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/35/44/62

1PZ: 3/12/39

CP: 4/31

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39/48

1PZ: 9/18

CP: 6/15

 

Wibracja związku 2

 

Jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek, gdzie przede wszystkim uczucie miłości, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują, ale nie dlatego, że czują obowiązek, tylko dlatego, że mają taka wewnętrzną potrzebę.

Związek, w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta - ta energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek, w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku też silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny, czyli mama i teściowa i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność, o komentowanie, a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła, wzajemności i traktowania tych kobiet, które są mentorkami rodu jako księgi pytań, trochę na zasadzie doradców, ale nie pozwolić się wtrącać w to życie.

W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety, ale to nie znaczy, że kobieta ma być najważniejsza. To jest ten układ, który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku, jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej, jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej, czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce. Wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem, gdzie jak w takiej ciemnej studni utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

 

Na Bardziej szczegółową interpretację poczekaj na Maddie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Pysiaczku:-)

Maddie88 - poczekam!:-)

 

Witam :)

 

Już odpisuję…

 

Na początku troszkę wyjaśnię sprawę z karmą. Owszem, związkiem karmicznym jesteście, ale o wibracji 11 – Liczb Mistrzowskich w tym przypadku nie sprowadza się do poziomu podstawowych wibracji, czyli np. 2.

 

Zanim przejdę dalej, proszę miej na uwadze, że numerologia podaje przyczynę, wyjaśnia „Dlaczego?”, nie podejmuje za nas rozwiązań, nie zna za nas odpowiedzi – bo ich tak naprawdę nie ma. Jedynie nas ukierunkowuje, pomaga, ale decyzja leży jedynie w naszych rękach, nie jest przez nikogo czy przez nic odgórnie ustalona. My i tylko tworzymy swoje życie i my i tylko my mamy do tego prawo.

 

11 to trudne związki. To informacja o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Najczęściej są to kombinacje wibracji toksycznych, tak jak w Waszym przypadku: Ty jesteś 8/17/44 z Drogi Życia (też Liczba Mistrzowska – poczytaj sobie gdzieś w necie, warto ;)), a Pan 3, czyli dwa odmienne energetycznie „charaktery”. I tutaj uwaga kolejna – nie oznacza to od razu rozpadu związku, ale jest wskazówką, że będzie on wymagał więcej pracy.

 

Oboje jesteście też w 2 Punktach Zwrotnych i wibracji 9/27. 27 to wibracja osób, które angażują się w działalność społeczną, chcą pomagać innym, ich problemy stawiają na pierwszym miejscu, zaś swoje zawsze na drugim. Możliwe są tutaj kontakty międzynarodowe, podróżowanie… Tacy ludzie czasami wydawają się chodzącymi aniołami – ale z drugiej strony czyni ich to trudnymi we współżyciu. Ich potrzeby emocjonalne nie są dla nich priorytetem, nie łatwo też przychodzi im angażowanie się w związki. I tutaj powinni zrozumieć, że droga do rozwoju duchowego prowadzi także poprzez związki, poprzez pracę nad miłością do drugiej osoby, bez tego nie będą oni kompletni.

Więc tak jakby Wasze potrzeby emocjonalne spychacie teraz na bok, macie czas dla innych, ale nie dla siebie jako związku – u Ciebie dodatkowo występuje 4 w Cyklu Produktywnym, czyli główny akcent jest teraz położony na pracę, wysiłek i wytrwałość.

 

Pan ma w swoich Wyzwaniach Życiowych same 3 – a to problem w komunikowaniu swoich potrzeb, poglądów, pomysłów.

 

Ja to widzę w ten sposób, że was, jako związek, ce****e lęk przed zmianami i uparte dążenie do zachowania istniejącego stanu rzeczy. Związki 11 niosą ze sobą lekcję, że w naturalny sposób wszystko się zmienia, także partner. Wy spotkaliście się po to, aby to zrozumieć. Jako związek macie zdolność transformacji i nie powinniście obawiać się zmian.

 

Wasze biopowinowactwo nie jest złe:

 

Fizyczne – 91%

Psychiczne – 7% (czyli mogłoby być wyższe, minimum to 33%)

Intelektualne – 75%

 

Przed Wami górki, zmiany…w końcu to karma. Ale absolutnie się jej nie bać. Jeśli chcecie być razem, to stawić jej czoła…cyferki nie mają tu nic do gadania, tylko my :)

 

Pozdrawiam,

Maddie

Edited by maddie88
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...