Jump to content

śmierć w wypadku


ssol
 Share

Recommended Posts

Witam

Dziś śniło mi się, że nie mam problem z biletem na samolot - ale nie pamiętam czy sie gdzieś wybierałem czy wracałem. Musiałem wybrać przelot do innego miasta a resztę drogi przebyć super dużą limuzyną - BMW. Jechałem wśród lasów bardzo szybko, ciągle miałem problemy z kierownicą - jakby sie składała -zaginała, pare razy byłem prawie na poboczu ale jechałem dalej i nagle uderzyłem w drzewo i zginąłem. Ale jednak jakby żyłem - myśle ze jako energia - albo pytałem sie kogoś jak to się stało że zginąłem?co sie stało? a ktoś mi odpowiedział - zginąłeś Richard ....(jakiś tam) , ktoś wyjechał zza zakretu i nie opanowałeś auta (mimo ze nie pamietam tego, mi sie wydalwało ze przez kierownice poprostu straciłem panowanie i uderzyłem w drzewo). Mało mam tak intensywnych snów i rzedko je tak pamietam. Marzę i mam nadzieje ze wyprowadze sie kiedyś do Londynu (ciagnie mnie tam - odkryłem ze tam żyłem) ale czy to ma coś wspólnego?

Edited by ssol
Link to comment
Share on other sites

Taki sen może zapowiadać jakiś kryzys w Twoim życiu, nawołuje Cię on do tego byś bardziej rozsądnie kierował swoim życiem i nie robił nic pochopnie i bez zastanowienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie wydaje mi sie aby miało to coś wspólnego z twoimi planami wyprowadzki z kraju

Zepsuta kierownica która daje w wyniku wypadku śmierć może oznaczać rzecz która Cie bardzo uszczęśliwi - jeden bodziec, jedna rzecz która da ci wielkie szczęścia --- jak wiadomo sny zazwyczaj "robią" nam na opak :) gdy sni nam się śmierc czeka nas szczęście i długie życie a gdy wesele - śmierć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...