Jump to content

Piekło i Niebo


Guest Dharma
 Share

Recommended Posts

Guest Dharma

znalazłam się w piekle.. nie wiem dlaczego ale chyba chodziło o karmę i jakieś obciążenie :D haha Piekło nie wyglądało jak u Dantego lecz było po prostu jakimś podziemnym miejscem wypełnionym po brzegi ludźmi.. panował tam ogólny harmider. kłótnia przekrzykiwanie.. bełkot, niektórzy wydawali się ostro obłąkani. Jak sie nie myle był tam tez jakiś posąg symbolizujący jakiegoś bożka którego tam czcili. ..

 

obok piekła był mały przedsionek coś w stylu korytarza .. w którym całkiem pod sufitem było okienko do nieba ;D (haha) .. tylko to okienko było dość wysoko i ciężko było tam się wspiąć.. w tym przedsionku znajdowali się ludzie którzy już nie mogli słuchać tego bełkotu w piekle lub zrozumieli ze to w ogóle sensu nie ma takie siedzenie i czczenie bożka.. a o dziwo w piekle był tłok i dosłownie kilkoro ludzi wyszło odetchnąć..

 

u góry w oknie tego przedsionka było widać ludzi z nieba oni próbowali pomóc nam wyjść stamtąd.. wiem ze czekałam na swoja kolej z wielka niecierpliwością i trochę strachem ze sie nie uda.. Ludzie z nieba pomogli mi sie wspiąć do tego okna (drabina) i przeszłam tam ale uprzednio musiałam przeczołgać się pod jakimś namiotem ( ?) dzięki któremu nie zapominałam o swoim celu ze wychodzę z piekła (?) jakby ktoś próbował przejść do nieba i nie przeszedł przez ten namiot zapominał ze szedł do nieba... i znajdował się z powrotem w piekle

 

udało mi się przejść przez ten namiot ale ciężko było bo jak to w snach bywa przejście zaczęło wydawać się strasznie małe a ja strasznie duża haha:D .. i o dziwo niebo było strasznie prymitywne.. również było jakby terenem zamkniętym lecz już panowała większa harmonia i zorganizowanie.. był nawet jakiś organizator.. i zajmowaliśmy sie głownie pomocą tym z piekła przejść po drabinie do nieba przez to okienko i udoskonalanie tego namiotu :lol: :lol: .. oraz jakieś rożne inne dziwne rzeczy w stylu "kursy" ?? :D konkursy.. xD

 

 

kurcze co to mogło oznaczać??:wow_na:

 

dziekuje z góry :bukiet:

Edited by Dharma
Link to comment
Share on other sites

Sen dotyczy religii w Twoim życiu :) Piekło to symbol napięć jakie się nagromadziły w Tobie, często dotyczy osób targanych wątpliwościami. Hałas oznacza dysharmonie wewnętrzną, a chaos to pustka w życiu wewnętrznym. Wszelkie przechodzenie korytarzami to łączenie się ze swoją podświadomością.Idąc po drabinie (to most do naszej wewnętrznego sacrum) przechodzisz przez okno (symbol zajrzenia w głąb swojej duszy) do nieba (wyzwolenie, uzyskanie pełni siebie). Pomagasz w budowie/ulepszaniu namiotu- czyli budujesz swój wewnętrzny system religijny :)

Czy li generalnie bardzo dobry sen :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...