Jump to content

Czarny wąż


Hana189
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałabym przedstawić Wam swój sen i prosić o rady i wskazówki jak go interpretować?

Dzisiaj śniło mi się że utrzymywałam jakieś bliższe relacje z kolegą jeszcze z podstawówki. Jeździliśmy samochodem tak jakby z wesel na które on mnie zapraszał. Była z nami moja koleżanka ? W pewnym momencie zaparkowaliśmy samochód a ja bałam się wysiąść z samochodu gdyż wiedziałam że na tej drodze jest czarny wąż a ja panicznie się ich boję. W trakcie całego snu na moment wróciłam jeszcze na salę sportową gdzie grałam w piłkę nożną jak za dawnych lat <i tu nie wiem czy przypadkiem nie doznałam jakiejś kontuzji?> na tym sie sen skończył nie wiem czy wyszłam z auta czy mnie dziabnął ten wąż? Martwię się troszkę bo o ile wiem to węże sie nie śnią na coś dobrego ;/

Link to comment
Share on other sites

Wąż we śnie ma wiele interpretacji :) Może być symbolem rozwoju duchowego, siły, ale też pokus i nieszczerości. Czasami pokazuje, że powinniśmy się zastanowić nad naszym podejściem do płci przeciwnej i sądzę, że tak jest w Twoim przypadku:)

Link to comment
Share on other sites

Badania możesz zrobić, nie zaszkodzą ci. Ale jeśli chodzi o inną interpretację snu, wąż może oznaczać też fałszywa znajomość, nie tylko damsko-męską. Ktoś może być blisko ciebie, kto tylko pozornie jest w porządku, zazdrość? Ktoś z przeszłości? Zwłaszcza że ty się boisz wyjść z samochodu, może coś wiesz, ale spychasz to w głąb siebie-wracasz w przeszłość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...