Skocz do zawartości

czy ja dobrze to czytam?co o tym myslicie?


lavis

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie;co jest powodem,dlaczego nie mam ruchu w pracy?

wyszły;

Hagal(o) Pertro(o) Ansuz(o)

 

Jak zobaczyłam ten układ,pierwsze co odczytałam to to ,że powodem jest złe życzenie kogoś oby mi nie szło,w dodatku kogoś z mojego towarzystwa...?!

Proszę ,pomóżcie mi to zinterpretować bo mam nadzieje ze sie myle.Co o tym myslicie?Jak Wy odczytacie ten układ?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chodzi raczej o to ze sama sytuacja wymaga cierpliwości, nikt ci źle nie życzy, to jest taki okres los na który nie mamy wpływu i samo to się rozwiąże. Z drugiej strony zaczyna się okres wakacyjny może to to ...

Ale niech wypowiedzą sie inni bo jestem nie doświadczonym runista :P

 

pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chodzi raczej o to ze sama sytuacja wymaga cierpliwości, nikt ci źle nie życzy, to jest taki okres los na który nie mamy wpływu i samo to się rozwiąże. Z drugiej strony zaczyna się okres wakacyjny może to to ...

Ale niech wypowiedzą sie inni bo jestem nie doświadczonym runista :P

 

pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy.

 

Brydziu ,warto zapamietac ten układ(dla doswiadczenia),bo jednak moje przypuszczenia ,odczyt się potwierdziły.Napisałam ten uklad do kogos innego,znawcy,nie interpretując go.On napisal dokladnie to co ja zinterpretowalam.Mało tego zrobilam rytual oczyszczenia i luster ...i co :dzisiaj i wczoraj utargi o niebo lepsze.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje ale mówiłem ze moja przygoda z runami dopiero się rozpoczyna przede mna długa droga. Ciesze sie ze lepiej ci idzie w pracy i mam nadzieje ze tak będzie dale.j

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagal może wskazywać właśnie na to, że ktoś użył przeciwko nam magii/przeklął nas/źle nam życzył etc etc etc

 

nie tylko Hagal,ale i Pertro ,ansuz mówi o ty ze słownie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...