Jump to content

Prośba o interpretację dat urodzin i ślubu


tillia
 Share

Recommended Posts

Tillia...

 

Ty jesteś numerologiczną 4 , a Twój mąż numerologiczną 8.

 

Związek 4 z 8 (liczby naturalnie dopasowane):

 

Kombinacja 4-8 może zadziałać z tego powodu, że obie te liczby są nakierowane na robienie interesów i ich cele w zyciu są podobne. 4 może stworzyc plan tak, by spełniło się wielkie marzenie 8. Ponieważ 4 i 8 ucza się na beldach, będą musialy naparwde solidnie się skoncentrowac, aby urzeczywistnic swoje marzenia. Ich lekcje zyciowe sa bardzo trudne, ale nagroda, jaką osie gna, będzie tego warta. Kluczowym slowem charakteryzującym ich związek powinna być wytrwałość. Wazne jest, by 4 unikala rzucania słownych bomb, powodujących natychmiastowe kłótnie. 8 zas powinna unikac oskarzania innych, kiedy cos idzie zle. Obie wibracje maja tendencje i skłonności do ciezkiej prac, wiec jako para muszą pamiętać o robieniu sobie przerwy w pracy i relaksowaniu się. Dla obu tych liczb werbalne wyrazanie miłości może sprawic trudność, zwl. jeśli pamiętają one o psorach i kłótniach z przeszłości. Jest to cos, nad czym układ 4-8 powinien popracowac, szczególnie jeśli oboje postanowia mieć dzieci. Wobez dzieci sa nieslychanie lojalni i opiekunczy. Zainwestowanie pieniędzy we wczesnej fazie związku będzie madra decyzja, ponieważ może się przysłużyc budowaniu gniazda, które jest im oboju potrzebne dla poczucia bezpieczeństwa. Kiedy 4 z 8 polącza pomysły, to niebo stanie dla nich otworem :)

 

Data wasza ślubu ma wibrację 4/13:

 

4 to: stabilność, solidność, wytrwałość, równowaga, pracowitość, wierność, odwaga, inwencja, rygor, prawość, protekcja, zmysł organizacyjny i administracyjny, wola, rzetelność, skuteczność, stanowczość.

Lekcja: praca jako czynnik rozwoju. Nauka akceptacji. Należy utrzymywać równowagę, rozpoznać i uznać swe ograniczenia ze świadomością, że są one niezbędne, ale nie są ostateczne.

 

Natomiast 13 to tzw. liczba karmiczna. Oznacza ona sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów i poniewaz odnosi sie ona do daty Wszego ślubu, najprawdopodobniej mówi tutaj o pracy jaką bedzie trzeba wlozyc w Wasz związek...

Wasz związek jest także związkiem karmicznym (Twój 1 Punkt Zwrotny = 8/17 pokrywa się z jego Drogą życia=8), a więc najparwdopodobniej Wasza lekcją do odrobienia jest praca, której wkład jest konieczny do rozwoju Waszego związku.

 

Charakterystyka Waszego związku jest bardzo ogólna, podana wyłącznie na podstawie Waszych Dróg Życia – więc dość ogólnikowo też należy ją traktować ;)

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Edited by maddie88
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...