Skocz do zawartości

Okna, schody


Gość marccia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marccia

Od pewnego czasu śnia mi sie okna. Sa przewaznie duże, szyby jasne, czyste. I widok z tych okien jest ładny. Ostatnio śniło mi sie, że byłam w budynku całym oszkolonym na jakiejs górze i za oknami był las, pełno zieleni.

A po drugie to często śnia mi sie też schody, drewniane i najczęściej po nich wchodze.

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu, bo wszystkie senniki mówia tylko powierzchownie i nie wiem jak mam to rozumiec. Nie wiem czy się nie dzieje cos złego ze mna. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marccia

Hej! więc postaram się uściślic jakoój sen, a i mam 23 lata.

A więc co do tego snu o oknach, to ten pierwszy sen to było tak, że wspinałam sie na jakąś górę i u celu był wielki cały oszklony dom. Ja niby chciałam go kupic. Była tam ze mna znajoma. A widok z tych okien wychodził na cały lasek zielonych drzew, były to takie wysokie bardzo choinki. Z tego co pamietam było ciepło, moze wiosna, lato , świeciło słońce. Pamietam, ze byłam szczęśliwa, bo widok zapierał dech w piersiach. W tym drugim snie to byłam w pokoju, tak jakby hotelowym i jak spojrzałam z okna to miałam widok na miasto. Na stole w pokoju stało kilka flakonów markowych perfum. Wydaje mi się, że to był taki nowoczesny budynek, ale ten pokój był dziwnie mały i wystrój tez taki staromodny.

 

A co do tego snu ze schodami, to byłam tak jakby w starym pałacyku, weszłam po schodach na górę. Bardzo cięzko było mi wejśc, schody były drewniane, jasnego takiego kakaowego koloru. W tym śnie był też mój brat i tato. Schody były tak jakby kręte.

Tyle udało mi się zapamiętac, niestety więcej nic nie potrafie sobie przypomniec. Będę wdzięczna za odp. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marccia, nie obawiaj się nowych perspektyw, jakie się przed Tobą pojawiły, jeśli tylko skorzystasz z nadarzającej się okazji zyskasz więcej, niż Ci się wydaje, sen o oknach jest jednym z tych, które lubię najbardziej - a jeszcze ta zielona trawa! Możesz być spokojna o swoje relacje z interesującymi Cię ludźmi - Twoje intencje zostaną zrozumiane we właściwy sposób i odebrane bardzo pozytywnie. Masz czyste sumienie - odnośnie sprawy nad którą być może się zastanawiasz - zrobiłaś to, co uznałaś za stosowne. Natomiast sen o schodach interpretuje się sam - oznaczają one "drogę" do przejścia, czy zadanie jakie postawi przed Tobą życie, nie będzie ono proste (schody w górę), ale pomoc jaką uzyskasz od najbliższych pozwoli Ci osiągnąć upragniony cel. Oba sny bardzo pozytywne, bez jakichkolwiek oznak , że - jak to napisałaś - dzieje się z Tobą coś złego :)

Wręcz odwrotnie. Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marccia

Wielkie dzieki kochane za interpretacje moich snów. Jednak widzę, że niepotrzebnie sie obawiałam, bo maja one pozytywne znaczenie. Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...