Jump to content

Film :"Czwarty stopień"


gratere
 Share

Recommended Posts

Straszniejszy niż Egzorcysta, przyprawia o większy dreszcz niż Paranormal Activity i szokuje bardziej niż ostatnie dziesięć minut filmu Siedem. Taki właśnie jest film „Czwarty stopień” , który w polskich kinach pojawi się 2 lipca. Póki co zapraszamy do zobaczenia polskiego zwiastuna filmu. Uwaga: oglądacie na własną odpowiedzialność!

W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia.

Czwarty stopień - uprowadzenie, był najtrudniejszy do udokumentowania... aż do teraz. CZWARTY STOPIEŃ, film o oryginalnej konstrukcji, jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie – co ciekawe od lat sześćdziesiątych – zgłaszana jest niepokojąco wysoka liczba zaginięć mieszkańców. Prawdy nie udało się odkryć, mimo iż FBI przeprowadziło na tym terenie szereg dochodzeń. W tym oddalonym od reszty świata miejscu, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczęła rejestrować na wideo sesje z pacjentami, cierpiącymi na traumę i przypadkowo odkryła niezwykle poruszające dowody, potwierdzające porwania ludzi przez istoty pozaziemskie. Film CZWARTY STOPIEŃ, w którym znalazły się wcześniej nie publikowane materiały archiwalne, przedstawia przerażające opowieści wielu świadków. Ich relacje o odwiedzinach przez istoty pozaziemskie mają podejrzanie podobne szczegóły, a film poświęcony jest ustalaniu ich wiarygodności.

 

Zrodlo:Niewiarygodne.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Film jest pseudodokumentem typu Blair Witch Project i nie ma zadnego pokrycia w rzeczywistosci.

Wiekszosc zaginonych byla mieszkancami oddalonych od Nome osad ktorym zachcialo sie wybrac po gorzale w cizeka zime i mieli pecha.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...