Skocz do zawartości

Róża


marietka

Rekomendowane odpowiedzi

Ze snu pamiętam tylko jeden moment. Trzymałam w rękach róże była ona trochę zwiędła, taka oklapnięta. Zabrałam nożyczki i ucięłam kawałek łodygi i róża zrobiła się od razu ładniejsza. Przycięłam jeszcze trochę, tym razem łodyga miła długość może ok 10 cm. (Przycinałam ja na wysokości moich oczu, nie wiem czy to jest ważne. bardzo się skupiałam nad tym,co robię.) Korona róży była już teraz piękna, jeszcze nie rozwinięta do końca. Jej liście nabrały elastyczności, była jakby świeżo cięta, ale krótka :lol: . Co ten sen może oznaczać? Zastanawia mnie ta metamorfoza oraz moje skupienie, zależało mi na tym co robię, na tym żeby ona ożyła choć użyłam prymitywnych nożyczek szkolnych do tej czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam za bardzo na interpretacji snów,ale czytając Twój sen przychodzi mi na mysl taka koncepcja:

Róża jawi się jako symbol miłości,w Twoim śnie jest trochę przywiędła, co może oznaczać że uczucie którym kogoś dazysz, miłość między wami już nie jest taka piękna jak na początku. Tobie bardzo zależy,żeby ta róża była znów w pełni rozwkitu,podcinasz ją zwykłymi nożyczkami a ona odżywa-bardzo pragniesz aby ta Wasza miłość znów była taka piękna i świeża jak kiedyś,używasz prostych,być moze nieodpowiednich metod które jednak okazują się byc skuteczne (bo róża rozkwita). Ja to tak widze ;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...