Jump to content

Test ciążowy, dziewczyna, dom


Dyku
 Share

Recommended Posts

Kolorystyka ciemna

Była noc. Gdy spałem u mojej dziewczyny ona weszła do pokoju mówiąc, że jest w ciąży. Ja niedowierzałem temu. Powiedziała żebym szedł. Zszedłem na dół. Na dole leżał test ciążowy odwrócony. Wyglądał jak termometr Była awantura o to, że test wykonany był przy drugim oddaniu moczu, a nie pierwszym. Gdy test został odwrócony tło jego było blade czerwone, a w sródku gruba kreska mocno czerwona. Test był negatywny według tego co mówiono. Po tym spojrzałem w okno. Dalej snu nie pamiętam.

 

Osoby: Ja, moja dziewczyna i chyba ktoś jeszcze

Miejsce: bardzo dobrze znane mi, dom mojej dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam!

Na wstępie interpretacja jest przeznaczona tylko dla ciebie, twoja dziewczyna NIE MOŻE tego czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dlaczego tak pisze już wyjaśniam:

Ciąża oznacza wiadomść, myśl, idee która gdzieś w twojej głowie kiełkuje prawdopodobni dotyczy twojego związku. Twoje niedowierzanie w śnie co do tego że ona jest wciąży świadczy o tym że niejesteś pewny swoich uczuć do niej i kiełkuje w tobie myśl o zakończeniu związku (schodzenie schodami w dół). Dodatkowe rzeczy wskazujący na ten stan rzeczy to test przypominający termometr("temperatura" związku spada- "odwrócny" test w kształcie termometru) oraz tło na teście- blado czerwone (uczucia bledną). Kłótnia o interpretacje testu wskazuje że nie jesteś pewien co do tego, że jest to napewno ta osoba a w tym przypadku ciąża pociąga za sobą konsekwencje związane z poczęciem - czyli ślub. Dodatkowo spojrzenie w okno jakbyś chciał poznać szersze horyzonty po tym jak stwierdziłeś negatywny wynik testu.

Pamiętaj, że jest to moja interpretacja a los twojego związku jest w twoich rękach ten sen może również świadczyć o tym, że żyjecie jak w małżeństwie a nie potrafisz podjąć męskiej decyzji i powiedzieć swojej dziewczynie "słuchaj sformalizujmy ten związek bo ludzie biorą nas na języki, że żyjemy na kocią łapę".

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...