Jump to content

Śmierć


sosik89

Recommended Posts

Moja bratowa jest w ciąży i śniło mi się ostatnio, że pojechała rodzić, a ja musiałam zwolnić sie z lekcji bo albo ona albo jej córeczka umarła (teraz nie pamiętam dokładnie która z nich). Strasznie to przeżywałam, aż do tego stopnia że płakałam na prawde :???:

Link to comment
Share on other sites

To było w szkole, w jednej z klas, nauczycielka prowadziła lekcje. O wiadomości dowiedziałam sie przez sms. Z klasy wybiegłam z płaczem, a za mną mną trzy koleżanki. Jedna jest moją przyjaciółką a te pozostałe dwie to też prawie przyjaciółki. To że płakałam na prawde to było tak, że płakałam we śnie i jak sie obudziłam to też płakałam. Po wyjściu z klasy usiadłam na krzesłach przed klasą i nie mogłam wydusić z siebie, co się stało, ale w końcu udało mi sie powiedzieć tym koleżanką o śmierci, tylko nie mogę sobie przypomnieć, czy bratowa zmarła przy porodzie czy dziecko :/ Na korytarzu, na którym siedziałam było ciemno. Martwi mnie to bo moja bratowa jest na prawde w ciąży i w każdej chwili może rodzić, więc troszke sie martwię żeby nic sie nie stało złego :( Wszystko działo sie tak, jakby na jawie, bo było zwyczajnie, nic dziwnego nie przypominam sobie, tylko tyle, że bardzo płakałam.

Link to comment
Share on other sites

Chyba jest już coś takiego, co wygląda niestety beznadziejnie, jednak ta wielka radość podnosi mnie na duchu :) może jednak wszystko dobrze sie ułoży :)

dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...