Skocz do zawartości

Szczury


mat9030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosze o interpretacje snu bo jestem troszkę zaniepokojony...

A więc zacze od tego że byłem w domu przyszedł do mnie pewien chłopak (w życiu prywatnym niecierpimy się) i był miły chciał się zaprzyjaźnić, po chwili na stole pojawiły się szczury (kilka normalnych i kilka łysych jakichś takich dziwnych) pogryzły mnie dość mocno, miałem pogryzioną cała rekę a z niej leciała krew (raz prawie że czarna raz jasna jak rdza: na przemian) zaprowadził mnie do lekarza. Owa pani Doktor wogóle nie chciała mnie zbadać, po jakims czasie błagania by mnie zbadała wstała, wzieła mnie za ręke i powiedziała że nie wie o co mi chodzi i ze nic mi nie jest (wtedy popatrzyłem na ręke i nie było ani śladu) wyszedłem podziękowałem temu chłopakowi że mnie przyprowadził i sen się skończył.

 

Ps...

Co miesiac dwa dni przed i dwa dni po Pełni mam różne dziwne sny czy to może być wpływ księżyca któey nie jest kąkretnym przesłąniem czy z atym snem kryje się cos więcej??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te szczury w śnie odzwierciedlają relacje jakie panują między Tobą a tym chłopakiem.

Jasno tu widać, że się nie lubicie i jesteście przeciwko sobie.

Krwawienie może mieć tu związek z ranami emocjonalnymi które zadał Ci ten chłopak.

Widać, że Wasze stosunki wymagają "uzdrowienia" ale tylko Wy możecie sobie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczek a może to oznaczać coś innego tak naprawdę z tym człowiekiem nie mam już do jakiegoś czasu nic wspólnego, nawet się nie widzimy, w jakim celu miało by mi się śnić że mam / mogę się z nim pojednac?? a wierze że kazdy nawet zawikłany sen zsyłany jest w jakimś celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popadniesz z kimś w poważny konflikt przez co Twoje otoczenie się poróżni i podzieli na Twoich zwolenników i przeciwników,cała sprawa jednak zakończy się pozytywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat to, że teraz nie masz już z nim nic wspólnego o niczym nie świadczy :)

Może tu chodzić o to co było w przeszłości.

A w jakim celu mógłbyś się z nim pojednać może Ci odpowiedzieć tylko Twoja podświadomości, zapytaj jej może ukaże Ci to w następnym śnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 95% sny ostrzegają przed tym co nieoczekiwane...poza tym nie posługuję się wyłącznie umysłem,ale tłumaczyć się nie będę... Mat napisz jak sen się sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak...

Sennikiem :)

A jeśli chodzi o procentową tematykę snów to moim zdaniem częściej są one wynikiem tego co przeżywamy na codzień, o czym myślimy, czego się boimy.

Ale każdy ma swój pogląd na ten temat.

Jeśli chcesz poprowadzić konwersację na ten temat to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wypowiedziach często z Bogiem to ty nie rozmawiasz, przypomnij sobie swoja ostania spowiedź i czy znalazł sie w niej grzech "krzywdzę ludzi słowem pisanym"

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc oboje mieliście racje tak naprawde a więc A) okazało się że środowisko moich znajomych się podzieliło na tych którzy są za mną i Ci którzy są przeciw B)wynikła inna sprawa związana z tym chłopakiem, okazało się że siostra mojego przyjaciela wychodzi za nie go za pare miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc oboje mieliście racje tak naprawde a więc A) okazało się że środowisko moich znajomych się podzieliło na tych którzy są za mną i Ci którzy są przeciw B)wynikła inna sprawa związana z tym chłopakiem, okazało się że siostra mojego przyjaciela wychodzi za nie go za pare miesięcy...

 

Witaj Mat:)

Fajnie,że o tym napisałeś, być może teraz przestaną mnie uważać za wariatkę, jestem czasem bardzo ostra,ale cóż wolę ostrzec przed tym, co nastąpi,niż głaskać po głowie:).Nic się nie martw tak jak napisałam zakończy się to pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję póki co nie jest za wesoło... a co do ostrych ostrzeżeń to dobrze że piszesz prosto z mostu nawet jeśli ludzie którzy o to proszą nie są gotowi na jakieś nieprzyjemności to lepiej z góry założyc że coś np jest poważne niż zbagatelizowac sprawe w każdyb bądź razie dziękuje zaruwno Tobie Pysiaczek jak Indhi za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...