Jump to content

Wypadek kolizja drogowa

PowerMind
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretacje snu.

Jadę samochodem (prowadzę i jadę sam), u mnie w mieście po lokalnej drodze blisko domu. Jadę dość wolno bo zbliżam się do skrzyżowania. Samochód nie jest mój. Przede mną jakiś samochód włącza się do ruchu więc go wymijam bo on dopiero rusza. Zjeżdżam na swój pas i zauważam duży autobus prosto przede mną na moim pasie. Gwałtownie hamuje ale niestety zderzam się z nim czołowo. Samochód który wymijałem uderza we mnie z tyłu. Wychodzę z samochodu bez szwanku, jestem tylko wystraszony, lekko noga mnie boli z tego co pamiętam. Pozostałym uczestnikom tez nic się nie stało. Zastanawiam się co ten autobus tam robił, dlaczego jechał moim pasem pod prąd. zauważam ze jest na angielskich numerach i myślę sobie ze pewnie kierowca się pomylił bo tam jest ruch lewostronny. Samochód jest mojej siostry która się tam zjawiła i pyta mnie czym jechałem ja mówię no zobacz. Raczej nie jest zdenerwowana, mówiła coś o ubezpieczeniu (ten wątek wydaje mi się mało istotny). Samochód jak wiadomo ma zbity przód i tył ale nie wygląda to najgorzej. Potem przyjeżdżają jacyś ludzie którzy stwierdzają ze jest do kasacji i rozbierają go na części. To tyle.

Jeśli ktoś spróbuje zinterpretować postaram się podać jakieś szczegóły. Dziękuje.

Jazda samochodem to nasza droga życia- Ty prowadzisz sam i jedziesz jak należy, czyli można powiedzieć, że jesteś osobą odpowiedzialną, która sama decyduje o swoim życiu i wiesz co robisz :) Kolizja na drodze może oznaczać problemy (jaki trudno mi powiedzieć bo nie znam Twojego życia). Nie sądzę żeby miały być poważne i raczej niezależne od Ciebie. Jako, że z wypadku wychodzisz bez szwanku (tylko lekki ból nogi), podejrzewam że świetnie sobie z nimi poradzisz :)

Dzięki Atapi za odpowiedz. Tak, mam problemy emocjonalne, rozwiązanie ich w większości nie zależy ode mnie (uczucia drugiej osoby) ale staram się przezwyciężać te emocje. Jak ktoś zauważył jeszcze coś innego to proszę pisać:)

Przypomniałem sobie ze po wypadku odczuwałem lekki ból pięty, pięta jest symbolem słabości tak? Jak to może się mieć do mojego przypadku ?

Guest Indhi

Będziesz próbował rozkręcać jakieś przedsięwzięcie(własny biznes jakaś praca) i początkowo będą trudności,jednakże wszystko ułoży się po Twojej myśli...

Dzięki za odpowiedzi. A jak to może się mieć do mojej sytuacji osobistej? Odczuwam dużą niepewność co do uczuć kobiety którą kocham.