Skocz do zawartości

Przyjaciółka


Arivo

Rekomendowane odpowiedzi

Mało ćwiczeń ......to jeszcze coś ode mnie...:)

 

1.Moja przyjaciółka.....(wygląd i jedna charakterystyczna cecha)

2.W jakich okolicznościach bliżej się poznałyśmy

3.Ile lat już się przyjaźnimy

 

Dla chętnych jak daleko od siebie mieszkamy...m...km...???

jak zawsze trzymam kciuki i powodzenia...:spoko:

 

aaaaaaaa....odpowiedź kiedy będziecie chciały....a może jakieś rodzynki się przyłączą...zapraszam....:)Zamknięte

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Blondynka, albo ma balejaż, pasemka, długie włosy, mogą być w 'artystycznym nieładzie'?:D Ciemna karnacja..Ta cecha to wydaje mi się że jakieś znamię.?? ;d

2. 4 miecze, Książe mieczy, As bereł - w szkole??

3. Książe Kielichów, 4 berła. - znacie się 4 lata, a przyjaźnicie trochę krócej?

hm zobaczymy:> Jakoś tego typu ćwiczenia mi "nie idą" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Moja przyjaciółka.....(wygląd i jedna charakterystyczna cecha) - król denarów + moc + cesarzowa = majętna, dojrzała kobieta. Ce****e się dużą witalnością, a także jest aktywna fizycznie ;) Może uprawia jakiś sport? Ćwiczy :D

Chyba jest na prawdę ładna. Taki ideał dal mężczyzn :D

2.W jakich okolicznościach bliżej się poznałyśmy - księżyc + 7 pucharów + as denarów = hm.. może przy jakiejś nowej pracy ?

3.Ile lat już się przyjaźnimy - 5 mieczy + 4 pucharów + królowa mieczy = latem, ale nie wiem dokładnie kiedy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Moja przyjaciółka.....(wygląd i jedna charakterystyczna cecha) - ciemne włosy, kobieta na stanowisku, bogata osoba(VIII mieczy,Król denarów,X mieczy)

2.W jakich okolicznościach bliżej się poznałyśmy - Rycerz denarów, IV buław,X buław) - poznałyście się na jakiejś uroczystości, albo wyjeździe

3.Ile lat już się przyjaźnimy - VIII buław, VII pucharów, VIII pucharów 7 albo 8 lat

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Myślę, że Twoja przyjaciółka ma jasne włosy, blond . Pytając karty o charakterystyczne cechy Twojej przyjaciółki i oceniając je tylko po wyglądzie przychodzi mi na myśl, że ma... pieprzyk lub bliznę na twarzy :) Myślę, że jest to bardzo ładna osoba i młoda.

Spotkałyście się podczas jakiejś zabawy lub wycieczki. Świetnie się bawiłyście. Myślę, że było to w otoczeniu zabytków lub jakichś ruin (może ruin zamków. a może jakichś chatek).

Wasze pierwsze miało spotkanie za czasów szkoły lub studiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd:

RYDWAN + 5 MIECZY + ŚWIAT - szatynka lub brunetka, włosy kręcone lub falowane za ramiona, szczupła, zgrabna, bardzo ładna :) Dużo energii ma w sobie, jest aktywna, dynamiczna, chyba sporo podróżuje.

Cecha charakterystyczna:

RYCERZ BUŁAW + AS KIELICHÓW + MOC - na każdej karcie oczy są takim punktem charakterystycznym i wspólnym, także myślę, że może często mruży oczy, no i absolutnie lubi je podkreślać za pomocą makijażu.

Okoliczności bliższego poznania:

KAPŁANKA + WISIELEC + 3 BUŁAW - podejrzewam, że albo podczas jakiejś podróży (niekoniecznie dalekiej), albo podczas przygotowań do takowej; ewentualnie chodzi mi też po głowie, że mogło to być także w trakcie budowy domu (Waszego bądź jej).

Ile lat się przyjaźnicie:

9 DENARÓW - 9 lat, ale znałyście się już wcześniej

Jaka jest między Wami odległość?

8 MONET + 5 MIECZY + 5 KIELICHÓW - chyba niezbyt duża. Albo mieszkacie w tej samej miejscowości, albo ewentualnie nie dalej od siebie jak 5-10 km. W każdym razie bardzo często się widujecie, komunikujecie, dzwonicie do siebie (w przełożeniu wylazła mi 8 buław) - kontakt macie bardzo intensywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megg

1. Blondynka, albo ma balejaż, pasemka, długie włosy, mogą być w 'artystycznym nieładzie'?:D Ciemna karnacja..Ta cecha to wydaje mi się że jakieś znamię.?? ;d ma znamię ,ale chodziło mi o szybkość jest cholerykiem i nie umięm za nią nadążyć...hahaha

2. 4 miecze, Książe mieczy, As bereł - w szkole?? mamy dzieci w tym samym wieku,a pomagała mi przy dekoracji komunijnej

3. Książe Kielichów, 4 berła. - znacie się 4 lata, a przyjaźnicie trochę krócej?

hm zobaczymy:> Jakoś tego typu ćwiczenia mi "nie idą" :D

 

Pulito

1.Moja przyjaciółka.....(wygląd i jedna charakterystyczna cecha) - król denarów + moc + cesarzowa = majętna, dojrzała kobieta. Ce****e się dużą [/color]witalnością, a także jest aktywna fizycznie ;) Może uprawia jakiś sport? Ćwiczy :D

Chyba jest na prawdę ładna. Taki ideał dal mężczyzn :D

2.W jakich okolicznościach bliżej się poznałyśmy - księżyc + 7 pucharów + as denarów = hm.. może przy jakiejś nowej pracy ?

3.Ile lat już się przyjaźnimy - 5 mieczy + 4 pucharów + królowa mieczy = latem, ale nie wiem dokładnie kiedy..

 

 

Agnieszka1982

1.Moja przyjaciółka.....(wygląd i jedna charakterystyczna cecha) - ciemne włosy, kobieta na stanowisku, bogata osoba(VIII mieczy,Król denarów,X mieczy)

2.W jakich okolicznościach bliżej się poznałyśmy - Rycerz denarów, IV buław,X buław) - poznałyście się na jakiejś uroczystości, albo wyjeździe

3.Ile lat już się przyjaźnimy - VIII buław, VII pucharów, VIII pucharów 7 albo 8 latzaliczam chociaż to 9 lat,

Pozdrawiam:)

 

 

Patryk8

Myślę, że Twoja przyjaciółka ma jasne włosy, blond . Pytając karty o charakterystyczne cechy Twojej przyjaciółki i oceniając je tylko po wyglądzie przychodzi mi na myśl, że ma... pieprzyk lub bliznę na twarzy :) Myślę, że jest to bardzo ładna osoba i młoda.

Spotkałyście się podczas jakiejś zabawy lub wycieczki. Świetnie się bawiłyście. Myślę, że było to w otoczeniu zabytków lub jakichś ruin (może ruin zamków. a może jakichś chatek).Byłyśmy z dziećmi w Częstochowie po Komunii...świetnie Ci wyszło ,ale to było już później....stąd te zabytki...:)

Wasze pierwsze miało spotkanie za czasów szkoły lub studiów

 

Cosmo

 

 

Wygląd:

RYDWAN + 5 MIECZY + ŚWIAT - szatynka lub brunetka, włosy kręcone lub falowane za ramiona, szczupła, zgrabna, bardzo ładna :) Dużo energii ma w sobie, jest aktywna, dynamiczna, chyba sporo podróżuje. idealnie

Cecha charakterystyczna:

RYCERZ BUŁAW + AS KIELICHÓW + MOC - na każdej karcie oczy są takim punktem charakterystycznym i wspólnym, także myślę, że może często mruży oczy, no i absolutnie lubi je podkreślać za pomocą makijażu.

Okoliczności bliższego poznania:

KAPŁANKA + WISIELEC + 3 BUŁAW - podejrzewam, że albo podczas jakiejś podróży (niekoniecznie dalekiej), albo podczas przygotowań uznaję,ta podróż do Częstochowy też była uzgadnianado takowej; ewentualnie chodzi mi też po głowie, że mogło to być także w trakcie budowy domu (Waszego bądź jej).

Ile lat się przyjaźnicie:

9 DENARÓW - 9 lat, [/color]ale znałyście się już wcześniej tu wprost idealnie,jak z wózkami choziłśmy na spacer to mówiłśmy sobie dzień dobry...hahahah

Jaka jest między Wami odległość?

8 MONET + 5 MIECZY + 5 KIELICHÓW - chyba niezbyt duża. Albo mieszkacie w tej samej miejscowości, albo ewentualnie nie dalej od siebie jak 5-10 km. W każdym razie bardzo często się widujecie, komunikujecie, dzwonicie do siebie (w przełożeniu wylazła mi 8 buław) - kontakt macie bardzo intensywny :)

 

Wszyscy w coś utrafili...super,moje gratulacje ale najwięcej i najbliżej prawdy była Cosmo i dla Niej punkcik.

a moja najlepsza przyjaciółka jest szczupłą blądynką...szybką w działaniu.Znałyśmy się z widzenia,ale bliżej poznałyśmy się przy Komunii naszych dzieci....pomagała mi w dekoracjach...9 lat się przyjaźnimy......... a mieszkamy 200m od siebie...codziennie spotykamy się na kawie...jeździmy wspólnie po zakupy...itd....

 

dziękuję za udział...:*

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arivko :*

Gratulacje wróżbici genialni moi :D

 

Tylko powiedz mi jeszcze, czy to jest naturalna blondynka, w sensie niefarbowana? Bo na wyciągniętych kartach miałam same ciemnowłose i tak się zastanawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

A mogłabyś napisać jaka jest ta charakterystyczna cecha? To sprawiło mi najwięcej trudności. A poza tym jeśli byłaś w Częstochowie mogłaś wpaść na herbatkę do mnie... to tylko 20 km ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabyś napisać jaka jest ta charakterystyczna cecha? To sprawiło mi najwięcej trudności. A poza tym jeśli byłaś w Częstochowie mogłaś wpaść na herbatkę do mnie... to tylko 20 km ode mnie.

 

Patryku...ta cecha to szybkość w działaniu....taki króliczek Bugs...jak razem idziemy na zakupy to ja zrobię jedną alejkę...a ona wszystkie....hahaha

a Swoją drogą dzięki za zaproszenie na herbatkę ....szkoda,że nie wiedziałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eterna567

Wygląd: zgrabna szatynka lub brunetka, własy do ramion, bądź dłuższe, falowane, bardzo ładnie jej w zielonym;) (2 Buław, Król Buław, Królowa Monet)

Cecha charakterystyczna: jasana karnacja

Okoliczności bliższego poznania: podczas przeprowadzki (As Buław, 2 Buław, 8 Mieczy)

Ile lat się przyjaźnicie: 9 latek ( Królowa Kielichów, 9 Mieczy, Giermek Monet)

Jaka jest między wami odległość: mieszkacie blisko siebie, sąsiadki (4 buław, Świat, 10 Kielichów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd: zgrabna szatynka lub brunetka, własy do ramion, bądź dłuższe, falowane, bardzo ładnie jej w zielonym;) (2 Buław, Król Buław, Królowa Monet)

Cecha charakterystyczna: jasana karnacja tak ale główna cecha o którą mi chodziło to szybkość w działaniu...jest cholerykiem

Okoliczności bliższego poznania: podczas przeprowadzki (As Buław, 2 Buław, 8 Mieczy)

Ile lat się przyjaźnicie: 9 latek ( Królowa Kielichów, 9 Mieczy, Giermek Monet)idealnie

Jaka jest między wami odległość: mieszkacie blisko siebie, sąsiadki (4 buław, Świat, 10 Kielichów)

też się zgadza

 

Eterna...dzięki za dołączenie...wczoraj dałam odpowiedź....chyba nie czytałaś postów...:)

a swoją drogą to też utrafiłaś w pewne rzeczy zaznaczyłam na czerwono...fajnie,że dołączyłaś...i sporo trafień ...gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...