Skocz do zawartości

Bije kogoś a tak naprawde nic mu nie robie.


MaciekJ44

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Jestem dobrze zbudowanym chłopakiem. Nie mam rzadnych problemow. Bardzo czesto śni mi się ( co jakies 2-3 dni ) że bije kogoś. To moze być osoba, której nie znam lub mój znajomy a także wróg. Różnie to bywa. On stoi nic nie robi, czasem atakuje. Ja wciaż go uderzam lecz moje ciosy sa słabe. bardzo. Czuje w całym ciele że moje uderzenia sa blokowane, ale przezemnie. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. Wyprowadzam uderzenie a cała siła maleje i szybkość spada i gdy juz dolatuje to z bardzo słaba siłą. Staram sie z całej siły uderzać ale on ciągle stoi i stoi. To takie uczucie "chcieć a nie móc" Nie wiem co to oznacza. Macie jakieś pomysły?:smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że masz dużo kompleksów, powinieneś to przemyśleć i postarać się ich pozbyć. Pamiętaj młody człowieku że przemocą nie rozwiążesz swoich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Nie należe absolutnie do agresorów. Fakt ostatnio troche bardziej jestem agresywny niz zazwyczaj ale nie jak jakiś głupi dres z łysa pałą. CHodze w rurkach, miałem elo grzywke. Czyli jednym słowem pedał. Nie mam kąpleksów. można powiedzieć że wrecz jestem narcyzem, wszystko mi się układa, mam kochajacą dziewczyne i rodzine. To nie może być taki powod tego snu, tu chodzi o coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat. Jestem dobrze zbudowanym chłopakiem. Nie mam rzadnych problemow. Bardzo czesto śni mi się ( co jakies 2-3 dni ) że bije kogoś. To moze być osoba, której nie znam lub mój znajomy a także wróg. Różnie to bywa. On stoi nic nie robi, czasem atakuje. Ja wciaż go uderzam lecz moje ciosy sa słabe. bardzo. Czuje w całym ciele że moje uderzenia sa blokowane, ale przezemnie. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. Wyprowadzam uderzenie a cała siła maleje i szybkość spada i gdy juz dolatuje to z bardzo słaba siłą. Staram sie z całej siły uderzać ale on ciągle stoi i stoi. To takie uczucie "chcieć a nie móc" Nie wiem co to oznacza. Macie jakieś pomysły?:smutny:

 

Nie ten jest silny co się swoją siłą chwali - Prawdziwa siła tkwi w "bezbronności" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku- zgadza się; Te uderzenia we śnie sam blokujesz:) Możliwe jest kilka rozwiązań; albo podświadomie obawiasz się własnej siły i nie chcesz zrobić komuś krzywdy nawet we śnie, albo też sen jest odzwierciedleniem jakiś innych blokad w Tobie (nie dotyczących cielesności). Istniej również możliwość, że w ten sposób ćwiczysz we śnie swoją siłę woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko stary. Miałem to samo. Chce kogoś walnąć wyprowadzam cios z całej pary i tak jakby na końcu on słabł na maxa. Od dawna miewam takie sny... To tak jak w filmie fredy. Biegnie koleś po schodach i sie w nie zapada... Sni mi się właśnie też czasami że biegne.. chce przyspieszyć i za cholercie nie moge.. coś mnie blokuje tak jak z tymi ciosami. Różnica polega na tym że ja mam 30 lat :_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twoje sny pokazuja moc sprawczą twego ducha a minowicie zewnetrzna postawa jest skrajnie różna od sytuacji wewnetrznej brak ci wiary we własne mozliwości, być może brak wiary we własne siły wynika z tego że nie miałeś oparcia w rodzinie nie wspierali cie podczas twoich wyzwań życiowych.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... Najbardziej podobała mi się odpowiedź Atapi. wydaje mi się najbardzej trafna. A co do wypowiedzi sławomira to, może rzeczywiście wychowuje się bez ojca, został w USA gdy moja mama wróciła do polski, bo w tamtym akurat czasie była w stanach, do tego był alkoholikiem i widziałem go na oczy 2 razy w życiu. Lecz z mamą mam bardzo dobry kontakt, zajebisty wręcz. Nic przed nią nie ukrywam, to że pije, pale, kocham sie ze swoją dziewczyna. Ona to wszystko wie i gdy mam jakiś problem zawsze mi pomaga. Wiec nie wiem czy to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też często miewałem taki sen, tzn. ja czułem to tak, ze kogoś uderzam mocno, tzn. wkładam to dużo siły, ale nie wyrządzam żadnej krzywdy, te ciosy są jaby słabe od początku. Też się zastanawiałem co to może znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...