Skocz do zawartości

No to dla chcących powróżyć:)


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Do kogo wyjeżdżam w sobotę ? - rycerz denarów + 7 mieczy + 5 pucharów = do jakiegoś młodego mężczyzny, myślę nawet że to Twój przyjaciel jakiś stary - znaczy że już się wcześniej z nim przyjaźniłaś, czyli ktoś z przeszłości :)

Jakiego typu będzie spotkanie? - królowa pucharów + cesarz + mag = poznasz jego dziewczynę lub może nawet żonkę już ;)

Czy kiedyś wcześniej tam byłam? - walet mieczy + kochankowie + gwiazda = no tak, jak byliście troszkę młodsi to chyba dużo was łączyło :D i się spotykaliście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ambere

i ja spróbuję :oczko:

 

Do kogo wyjeżdżam w sobotę ? 6 Pucharów ,Król Denarów,3 Buławy -mi wyszedl starszy mężczyzna...z przeszłości...(moze to Twoj tata:D )

Jakiego typu będzie spotkanie?Giermek Mieczy, Umiarkowanie, 9 Buław-przyjacielskie ale doprowadzajace coś do końca -wyjaśniające wiele

Czy kiedyś wcześniej tam byłam? Rydwan - tak byłaś i chyba wiele razy...

 

:usmiech:

ciekawa jestem czy w cokolwiek trafilam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przełożenia diabeł,10 mieczy,Królowa denarów....z pogrzebem mężczyzny mi się skojarzyło ,którego nałóg zabił....na pewno ktoś z rodziny.

 

Do kogo wyjeżdżam w sobotę ? ......Umiarkowanie,9 buław,10 Pucharów...........Jedziecie do kobiety,po przejściach,kogoś z bliskiej rodziny

Jakiego typu będzie spotkanie?......2 buław,10 denarów,8 pucharów...rodzinne ,pogrzeb i rodzinne spotkanie po.....

Czy kiedyś wcześniej tam byłam?....Swiat....byłaś niejednokrotnie.....

 

 

ale mi wyszło.......:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie wszystko działa ;)

 

1. Do kogo wyjechałaś?

Głupiec, 8 Buław - do młodego mężczyzny, który nie lubi stać w miejscu, nie lubi bezruchu

2. Jakiego typu to spotkanie?

7 Buław (o), Kochankowie - przyjacielskie, chociaż trochę chyba byliście zakłopotani. Może byliście kiedyś ze sobą?

3. Czy wcześniej tam byłaś?

8 Buław, 10 Pucharów (o) - przejeżdżałaś może obok, mijałaś to miejsce.

Edytowane przez Aislinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź

Byłam u znajomej i jej rodziny z którąś kiedyś pracowałam

spotkanko towarzyskie grillowanko,muzyczka

i nie byłam tam nigdy u nich, to był pierwszy raz na ich włościach

 

JaneDoe

 

1. Do kogo wyjechałaś?

Głupiec, 8 Buław - do młodego mężczyzny, który nie lubi stać w miejscu, nie lubi bezruchu

2. Jakiego typu to spotkanie?

7 Buław (o), Kochankowie - przyjacielskie, chociaż trochę chyba byliście zakłopotani. Może byliście kiedyś ze sobą?

3. Czy wcześniej tam byłaś?

8 Buław, 10 Pucharów (o) - przejeżdżałaś może omijałaś to miejsce obok, .

 

Ariva nie nie żaden pogrzeb brrrrrr;)

Ambere - przyjacielskie co do spotkania

 

To takie trafione małe rzeczy.Dziękuję wszystkim za udział:)Pozdrawiam i gratuluje małych kroczków trafionych przez niektóre z Was;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...