Jump to content

Ciągłe sny o jednej osobie - błagam o interpetacje!


chusteczka
 Share

Recommended Posts

No więc tak.

 

Śnił mi się mój ulubiony nauczyciel (jak zwykle zresztą) który w szkole leżał w wannie w ubraniach i był cały zrozpaczony. Obok niego były ze 2 moje koleżanki i z nimi rozmawiał, że zginął jego brat bliźniak (na realu jest on jedynakiem), ja do niego podeszłam i zaczęłam z prawej strony głaskać jego głowę. Następnie zaraz po tym mięliśmy z nim lekcje, on stwierdził, że jeszcze dziś składa wymówienie z powodu tej tragicznej sytuacji jaka miała miejsce (śmierć jego brata) a ja mu powiedziałam że nie może zrezygnować, bo ja go uwielbiam.

 

I co to oznacza? Bo już któryś raz o nim śnię i trochę mnie to męczy. Jest fajny, przystojny ale go tylko bardzo lubię i niec więcej 9chyba). Więc? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Podświadoma fascynacja która nie zostanie zrealizowana...nauczyciel nie jest taki jakie jest Twoje wyobrażenie o nim...poza tym jest już w związku...Nie projektuj sobie i nie myśl o nim, bo potem będzie tylko gorzej...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Mam wrażenie że twoja podświadomość opowiada ci twoje lęki odnośnie rozstania z tym nauczycielem (każda szkoła sie kiedyś konćzy). Masz wrażenie, że gdy "odejdzie" to jakby coś w tobie obumarło ( stąd ten brat bliźniak - który umiera). Wiedz jedno tacy ludzie nie "odchodzą" z naszego życia zawsze są w naszej pamięci bardzo często jako wzorce do których zdążamy - taki powinien być prawdziwy nauczyciel.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...