Jump to content

Transmutacja


Radiana
 Share

Recommended Posts

Transmutacja...

AURIN NA TLE ENERGII MEN i CIMI

ŚWIATŁO ● SERCE ● HELISA ● POLSKA

 

 

22 czerwca 2010 - Przekaz od AURIN

(obszerne fragmenty)

 

Witajcie kochani!

...

Przynoszę światło wszystkim tym Mistrzom, którzy są GOTOWI, aby słuchać oraz aby wzrastać w Nowej Energii, która jest teraz waszą intencją, waszą przyszłością, waszą przejrzystością.

Każdy z was jest jak kryształ, w którym drążycie nieskończenie duży sześcian energii światła. W obrębie waszej cząsteczki świetlistej zawsze jest kilka sektorów świetlistych, które podporządkowane są kolejnej Helisie świetlistej, zwanej przez nas Świetlistą Bramą. Każda z tych bram służy wam po to, abyście mogli bez przeszkód wnikać segmentacyjnie w Nową Energię.

(...)

Wyjaśnię to bardziej ogólnie. Ciało, chłonąc energię, zachowuje się jak gąbka. Jest jak sześcian energii, który przenika tylko te cząsteczki, które wibracją odpowiadają częstotliwości drgań jego matrycy. Każde z waszych ciał subtelnych znajdujących się w wyższych częstotliwościach drgań, posiada siedem Helis. Helisa to nic innego, jak cząsteczka świetlista modelująca energię.

Teraz właśnie wasze ciała przenikają energie rozszerzające waszą częstotliwość jeszcze bardziej, kształtując kolejno każdą z siedmiu Helis sześcianu struktury energetycznej waszych ciał przyczynowych. W każdej z nich dochodzi do rozłamu energii, który następuje po rozszerzeniu kolejnego segmentu waszej świadomości za pomocą percepcji linearnej, którą kształtuje energia. Wynika to z przechodzenia w wyższy stan świadomości. Stąd u wielu z was bóle głowy, apatia oraz strach. Ta przemiana sublimuje ogromne natężenie energii. Ono jest w tej chwili dla was nośnikiem informacji przenikającej wasze systemy energii. Uczy was mistrzostwa. Wielu z was, chociaż nie rozumie tego natężenia, pragnie wniknąć głębiej w tę energię, stanąć przy jej boku.

(...)

Teraz nadszedł czas wyboru. Wasze oczekiwania to tylko złudzenie, stare dogmaty, które są schematami jaźni zakorzenionej głęboko w dualności. Wasza siła pochodzi z SERCA. Ten rozłam zmusi was do opuszczenia przyjętych norm narzuconych przez społeczeństwo.

 

Na Ziemi nastąpią erupcje energii. Są to cząsteczki, które portalami wnikając głęboko w Ziemię, zmieniają jej sejsmiczne systemy oraz wibracje. Odczujecie to w formie przesunięcia energii, które będzie miało swoją kulminację 24 czerwca 2010. Podczas przesilenia zrównają się poziomy energii, jej natężenie otworzy kolejny poziom świadomości świetlistej, uaktywniając kolejną, dwunastą z kolei Helisę Nieskończoności.

 

● – Ile Helis posiada człowiek?

 

Człowiek posiada dwanaście Helis przenikających kosmiczne centrum świetlistej częstotliwości oraz kolejne siedem, które są podporządkowane ciału. Mowa tutaj o dwunastej Helisie, końcowej, która łączy częstotliwość mocy wnikającej w wasze ciało. Ta częstotliwość, to brama centrum energetycznego serca, przenikająca waszą strukturę, której kulminacja nastąpi 24 czerwca 2010, a zakończy się 26 czerwca 2010.

Kochani, wasze wewnętrzne segmenty energii, to cząsteczka światła, która uaktywni i rozszerzy swoją moc w dniu przesilenia. Wówczas pole energii Ziemi poszerzy orbitalnie portal światła. Nośniki energii wynikające z sublimacji, otworzą w waszych ciałach kolejną bramę waszego sześcianu, ułatwiając wam kształtowanie.

(...) Tego dnia szczególnie ważna jest medytacja oraz głęboka kontemplacja równoważąca pole energii świetlistej w waszych sercach.

 

● – Czy nastąpią jakieś zmiany na Ziemi lub w gospodarce po tym rozłamie energii?.

 

W waszym świecie zmieni się bardzo wiele. Tak długo oczekiwane wybory wniosą do życia kolejny rozłam, który zmieni waszą rzeczywistość. Stanie się to początkiem zmian w gospodarce ogólnoświatowej.

 

● – Jakie to będą zmiany?

 

Politycy wielu krajów będą denominowali swoje stanowiska. Rygorystyczne zmiany w gospodarce ogólnoświatowej zapoczątkują rozłam sublimacji restrukturyzacji, co oznacza również zmiany wynikające z dopasowania energii.

Na skutek przekształcania energii nastąpi kolejny skok kwantowy, który w ewolucji Ziemi zapoczątkuje kolejną głęboką przemianę, również na globalną skalę ekologiczną.

 

● – Może coś więcej na ten temat?

 

Rozłam energii spowoduje kolejne zmiany w ekosystemie Ziemi: erupcje wulkaniczne oraz otwarcie uśpionych kraterów w Ameryce Południowej, trzęsienia ziemi oraz kolejne powodzie.

Te zmiany zapoczątkują otwarcie kolejnego portalu w waszej energii. Czas i zmienność natężenia, które czekają Ziemię, zależy od stopnia przygotowania energii wielu z was. Wasza energia nie jest równoległa do świadomości Świetlistego Serca. Te zmiany spowodują wyrównanie przestrzeni energoinformacyjnej w waszych poziomach cząsteczek. Wielu będzie musiało jednak odejść.

Każdy z was musi dokonać wyboru – OTWÓRZCIE SWOJE SERCA, łącząc energię Ziemi ze świetlistą częstotliwością Wszechświata przenikającą wasze istnienie.

 

● – Jakie zmiany przyniesie to dla Polski?

 

Polska znajdzie się pod wpływem portali eliptyczno-energetycznych, które są częścią przemian, jakie zachodzą na Ziemi. Znajdzie się pod wpływem głównego czakramu osi świetlistej, która ma duże znaczenie w trakcie uaktywniania energetycznego serca w waszych matrycach świetlistych. To wasze przesłanie jako mistrzów przynoszących światło mistrzów przyszłości.

Lightworkers, otwórzcie swoje energetyczne serca na napływ tej pięknej energii, która łączy wasze potencjały w jeden – w Nieskończoność, czyli pierwiastek jednoczący Ziemię z energią światła, której jesteście stworzycielami. Bądźcie ogrodnikami zasiewającymi świetliste nasiona nowej Matrycy Ziemi, która zmieni wasz czas ... da wam światło Wszechświata. Niech będzie dla was drogowskazem.

 

Z Miłością Aurin

● ● ●

 

„Świetlany Przekaz” od Aurin został odebrany 22 czerwca br. – w dniu MEN 10, Niebieskiego Planetarnego Orła, w dziesiątym dniu Fali CIMI.

 

Spójność przesłania MEN i przekazu AURIN, ucieleśniona w 13-dniowym spektrum CIMI, jest tak wymowna, że nawet największy sceptyk nie znajdzie argumentów, aby podważyć zawartą w nich Uniwersalną PRAWDĘ.

 

● MEN jest symbolem kolektywnego Ducha, świadomości planetarnej, nowych perspektyw, świadomości i wizji celu.

● CIMI jest symbolem skoku kwantowego w samościadomości, zakończenia polemik, przebaczenia, pokory, nowego morale i ... TRANSMUTACJI – ma bezpośredni związek z genetyką: odpowiada za łączenie poprzerywanych nici, za kod DNA (podobną rolę pełnią: KAN i CAUAC)!

 

We wtorek, 22 czerwca, wiele działo się na naszej polskiej scenie za sprawą Strony Światła i Strony Cienia. Obie strony były aktywne, ale w zupełnie inny sposób. Światlo, w ciszy serca, przekazało nam świetlane słowa. Cień otwarcie wkroczył do akcji: z jednej strony było mamienie, z drugiej – „pokorne żądanie”: chcę mieć wszystko! To, co proponuje Światło - jest mało atrakcyjne na zewnątrz i z reguły najbardziej wyśmiewane. To, co proponuje Cień - jest barwne i głośne na zewnątrz, ale puste od wewnątrz.

Tego dnia u wielu osób – nagle – zapaliło się czerwone światło. Zapewne przekaz Aurin dał im odpowiedź dlaczego...

 

 

Piątek, dnia 25 czerwca 2010

Kin 78, Białe Kosmiczne Zwierciadło

Siła Wyższej Prawdy

Łącznie Piramidy Nieba z Piramidą Ziemi

 

wydawnictwo Pulsar

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ci Radiano bardzo za ten post ,nawet niewiesz jak bardzo mi uświadomił wiele spraw ,dokładnie tak ,odczuwałem wpływ tej energii na siebie ,a ostatnio szczególnie widzę i czuję takie zmiany dookoła ,na świecie -w tv. w ludzkich charakterach itp. a ja jako psycholog społeczny mam z ludzkimi charakterami do czynienia na co dzień .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...