Skocz do zawartości

Chora stopa, jazda autobusem PROSZĘ O INTERPRETACJĘ!!!!


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu miała sen, w którym czekałam na przystanku na autobus Po tym jak do niego wsiadłam (chyba) zobaczyłam, że na stop miała nieprzyjemny zapach We śnie nie przejmowałam się tym za dużo Wysiadłam z autobusu i nagle znalazłam się w jakimś malutkim pomieszczeniu przy drodze, jasnym, z dużymi oknami ale chyba bez drzwi To pomieszczenie również było przystankiem I w tym pomieszczeniu spotkałam mojego byłego z jego obecną dziewczyną, która wyglądała zupełnie inaczej niż w rzeczywistości (we śnie była wyższa od byłego, miała czarne półdługie włosy i była tzw. kawał baby) Widziałam ich na przystanku jak się całowali a potem przyszli do tego pomieszczenia i ta dziewczyna wyszczerzyła (i to dosłownie) w uśmiechu do mnie zęby Miała śliczne, zdrowe, białe zęby A ja byłam tak zazdrosna o byłego, że zaczęłam ją bić Ona nie broniła się w ogóle, natomiast ex od czasu do czasu uderzył mnie w okolice pleców za to, że ja biję jego dziewczynę Jego uderzenie nie bolało mnie a on robiąc to był bardzo niepewny i wystraszony jak ja zareaguję W końcu ukucnęłam przed tą dziewczyną i zaczęłam je prawic kazanie o tym, że ma trzymać się z dala o mojego dziecka i mojego byłego (w rzeczywistości mamy dziecko) i że nie życzę sobie, żeby matkowała naszemu synkowi (i również w rzeczywistości mam takie nastawienie do niej)

 

W ogóle ostatnio często śni mi się, że jadę autobusem, np. raz śniło mi się, że jechałam autobusem, w którym ja siedziałam przodem do kierunku jazdy, natomiast kierowca tyłem i bez przeszkód prowadził autobus W innym śnie jechałam do domu zielonym fiatem z moim dzieckiem od babci z innego miasta, a potem nagle wysiadamy razem gdzieś w połowie drogi z autobusu

 

Również często śni mi się ex i jego dziewczyna w różnych postaciach (chociaż wiem dokładnie jak wygląda) i że ją biję z zazdrości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen dosyć trudny w interpretacji ale podsunę ci kilka myśli co pomoże ci dopasować symbole do swojego życia.

Oczekiwanie na autobus moze oznaczać stagnację w twoim życiu czekasz na coś albo na kogoś a gdy już zmiana nadchodzi (autobus) widzisz że masz chora stopę - ogranicza ci to mozliowść ruchu, zmian (zapach może wskazywać na to że czujesz sie nie atrakcyjna). Dojeżdżamy do przystanku jest to małe pomieszczenie bez drzwi - odzwierciedla twoją obecną sytuację a mianowicie sama się więzisz i ograniczasz ( nie bez przyczyny podświadomość nie namalowała ci drzwi). Co jest powodem ograniczeń? Nic innego jak zazdrość - ta która "odebrała" ci męża w twoim śnie "urosła" wyładniała i te zęby marzenie każdego aktora ( zdrowe zęby oznaczają dobrą kondycję fizyczną i ogromną witalność). Twoje ciosy nie robią na niej żadnego wrażenia jak na jakimś robokopie tylko maż prubuje ataków gdzieś z tyły( atak z tyłu ja oczytuje tak: to on cie zostawił dlatego jest przestraszony i niepewny). Kucając przed nią pokazujesz swoją bezsilność ona wygrała jest silniejsza mocniejsza a pozatym ma twojego męża zostało ci tylko jedno presja słowna ( czyżbyś "obrabiała" ją w rozmowach z innymia może przed dzieckiem stąd te nawiązanie w rozmowie z nią aby mu nie matkowała). Tym ograniczeniem, które trzyma cie na przystanku życia jest zazdrość, cały czas rozdrapujesz stare rany(chora stopa) i w zaślepieniu nie widzisz nic innego jak szczęście swojego ex przy boku innej. Masz dwie mozliowści:

1) walczyć o niego (ale sądząc po tym jak jesteś nastawina do ich związku masz charakter i wolałabyś chyba śmierć niż płaszczenie się przed nim)

2) pobłogosławić ich związek i życzyć im samych sukcesów co pozowli ci się uwolnić na zawsze od sojego ex w życiu i snach (wiem że to trudne ale w ten sposób i tylko w ten możesz przekuć swoją przegraną w zwycięstwo). Dopiero wtedy na twoim przystanku pojawią się drzwi i inne mozliowści i perspektywy a co i kto czeka za tymi drzwiami mam nadzieje, że opiszesz nam następnymi snami.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę, że coś tam ucieło "wsiadłam (chyba) zobaczyłam, że na stopIE MAM RANKĘ, KTÓRA WYŻARŁA SKÓRĘ AŻ DO PODESZWY I miała nieprzyjemny zapach" Tak miało byc o ile pomoże coś jeszcze w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam 3 razy Twoją interpretację Rzeczywiście, ta zazdrość ogranicza mnie Powoduje, że czuję się upokorzona Nie potrafię tego tak po prostu olać Dziecku o niej nie opowiadam, bo syn ma dopiero 1,5 roku i poza tym jej nie zna Ja z resztą osobiście też jej nie znam Ale przyznaje, raz ją przed byłym wyzwałam... I zgadza się również, że to on odszedł, ale nie do niej Ją poznał ponad 2 lata po naszym rozstaniu

 

Zgadzam się z punktem nr 1, nie będę się poniżała i o niego walczyła Właśnie taki mam charakter i również zgadzam się punktem nr 2 Niestety tak ciężko mi go wdrożyć w życie Wszystko właśnie przez tę zazdrość i nieumiejętność pogodzenia się z losem (w tym konkretnym przypadku rozstanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to odbierasz to nie jest pogodzenie się z losem tylko zaczęcie nowego życia, uwolninie się od ograniczen - zazdrości. Spowoduje to otwarcie się nowych mozliwości. Proponuje ci rytuał uwolnienia. Wygląda on tak:

usiądź wieczorem przy świetle świecy zamknij oczy i przemyśl sobie swoje życie wszystkie dore i złe sprawy weź czystą kartkę papieru i zlóż na pół rozprostuj, nad linia przełamania napisz wszystko to co ci doskwiera i co byś chciała zapomnieć i zostawić za sobą. Ponownie zloż kartkę i oderwij częśc zapisaną i spal w ogniu świecy, popiół wyrzuć. Kartka symbolizuje twoje życie od tej pory zaczynasz wszystko od nowa jesteś wolna i czysta jak niezapisana kartka.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...