Skocz do zawartości

Gra na pianinie


azz

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że stoję przed pianinem, ( ostatnimi czasy myślę o zakupie pianina i nauki gry na nim ) podchodzę do niego i próbuję zagrać pierwsze nuty utworu Bethovena - do Elizy, kładę dłoń na klawiszach i próbuję je nacisnąć jednak stawiają opór, ciężko jest je wcisnąć, ostatecznie gdy je udaje mi nacisnąć wydają bardzo ciche dźwięki i w tedy się budzę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen to często nasze pragnienia, ukryte marzenia, ale także obawy. Myślę, że obawiasz się kupna tego pianina, ale także masz tego ogromną potrzebę posiadania. Jak wiadomo Beethoven jest wielkim kompozytorem i twoim marzeniem jest zagrać przynajmniej jeden jego utwór. Jednak obawiasz się, że nie dasz rady sprostać temu zadaniu.

 

Jeżeli chodzi co oznacza pianino we śnie to ostrzega przed rozrzutnością lub marnowaniem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że stoję przed pianinem, ( ostatnimi czasy myślę o zakupie pianina i nauki gry na nim ) podchodzę do niego i próbuję zagrać pierwsze nuty utworu Bethovena - do Elizy, kładę dłoń na klawiszach i próbuję je nacisnąć jednak stawiają opór, ciężko jest je wcisnąć, ostatecznie gdy je udaje mi nacisnąć wydają bardzo ciche dźwięki i w tedy się budzę.

 

Pozdrawiam

 

Z tym pianinem to może Tobie wyjść troszkę Twój słomiany zapał,jednakże, gdy będziesz konsekwentna doprowadzisz sprawę do końca,przy czym to będzie test dla Twojej wytrwałości.Jednakże wszystko w Twoich rękach,a raczej palcach;)Ty ogólnie masz tendencje do wyznaczania celów i ciężkiej drogi ich realizowania,ale nie poddawaj się bo za wytrwałość czeka Cię coś miłego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...