Jump to content

Sen-Tarot


Guest davo
 Share

Recommended Posts

Dziś miałem wyjątkowo dziwny sen,ponieważ śniły mi się karty tarota,a nigdy się nimi nie zajmowałem i nawet nie zamierzam:).Dodam tylko,że były one rozrzucone,a ja się im przyglądałem.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałem się nad tym snem ale żebyś chociaż powiedział jakie karty zapamietaleś bo w innym przypadku to trudno nawet zgadnąć.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co jak sobie przypominam to był diabeł świat i koło fortuny i słońce w takiej mniej więcej kolejności te zapamiętałem.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Pomieszczenie i biurko na który m leżą karty Tarota co do tego że nie miałeś z nimi kontaktu pozwolisz nie uwirzę bo niby skąd miałeś znać ich symbole (ja bym ich nie znał), ale przytoczyłes tutaj pewne archetypy, które pozwole sobie zinterpretować.

Diabeł - karta świadcząca o dużej witalności i niesporzytych zasobach energii jak również wskazująca na zainteresowania czarną magią jak i skłonnosci do uzależnień oraz mówiąca o przyciąganiu ludzi mających doczynienia z "brudnymi" pieniedzmi (narkotyki, prostytucaj itp.)

Świat - karta koncząca mówiaca o zamknieciu cyklu dla osób wierzących w inkernacje - ostanie wcielenie konic cyklu. Moze świadczyć o skłonności do podróży i kontaktmi z ludźmi z zagranicy. Co do talentów wskazuje na wyjątkową łatwość w nauce jezyków obcych.

Koło fortuny - powtarza się symbolika zamykania cyklu ale na niższym poziomie, może wskazywać na pewien etap w rozwoju duchowym ale czesto dotyczy również huśtawki nastrojów.

Słońce - nazywane również wewnętrznym dzieckeim może świadczyć o beztrosce i młodym wieku nie ujmując nikomu niektóre rzeczy przychodzą z wiekiem bo co moze wiedzieć nastoletnia osoba o problemach z wysypką dziecka albo z kłótnią małżonków o "pietruszkę"

Ucz się czytaj pogłębiaj swoją wiedze i czekaj powołanie czy talent objawi się sam i wtedy siły wyższe podsuną ci odpowiednie książki i ludzi którzy ci pomogą a raczej wskażą drogę do poznania. W czasach średnich mistrz magii dopuszczał ucznia do spraw magicznych dopiero po przekroczeniu 33 roku życia.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nie miałem nigdy w ręku kart tarota,kiedyś w necie oglądałem talie spodobały mi się obrazki poza tym karty w moim śnie były podpisane:)

Link to comment
Share on other sites

Sławomirze- ja bym zapytała jeszcze, czy przed tym snem davo nie miał jakiegoś nurtującego pytania, lub problemu który go zaprzątał :)

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to nie myślałem o niczym,bo zawsze przed snem wyciszam się i daje odpocząć głowie jedyne na czym się skupiam,to to by myśleć o przeniesieniu się nad morze nad ciepłą plażę, ot taka pozytywna afirmacja:).

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za interpretację:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...