Skocz do zawartości

Warsztat nr 11


brydziu

Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku byłem na wakacjach w pewnym miejscu, oto pytania:

 

1.Co to za miejsce?, opiszcie mniej więcej?

2.Ile osób było ze mną dużo czy mało.

3.Zrobiłem tam jedną rzecz którą szczególnie pamiętam do tej pory, co to było i dlaczego to pamiętam?

4.Wracając do domu zatrzymaliśmy się w pewnym miejscu, po co to zrobiliśmy?

 

To tyle mam nadzieje, ze pytanie nie są trudne odpowiedzi w sobotę albo niedziele.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!-Hagal(o)Algiz(o)Wunio-mogły to być ruiny czegoś ,np.starego zamku,pozostałosci po czymś.które nie wielu ludzi odwiedza,takie samotne miejsce,gdzies ukryte,ale nieopodal jest knajpka, wktórej mozna odpocząć.

2-Raido,Algiz,Ingwaz-niewiele,tak jakbys był tylko z jakimś przyjacielem,chociaż moze bardziej ,z dziewczyną i chłopakiem starszym od Ciebie,dojrzalszym

3-Raido(o)Fehu(o)Berkano-jakbyś z tego miejsca chciał coś zabrać,albo nie wiem mało byś nie skręcił nogi czy też się poparzył,ale wszystko skończyło sie bezpiecznie-trudne pytanie ,bo tu tez może chodzic o zdrade kogoś.,zrobienie czegos nie dozwolonego.,pamiętasz dlatego bo mogło to się skończyć niebezpiecznie dla Ciebie,mogli cie za to zamknąć...?lub utracił byś zdrowie.

4-Naudiz,Ingwaz,gebo-to była konieczność odpoczynku i zastanowienia się,może też chodzi o wymianę pieniędzy.lub określenie trasy dolszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ehwaz, Eihwaz, Isa (o) - jakieś miasto albo miejsce z zabytkami, często odwiedzane przez turystów - przez to ruchliwe.

2. Nauthiz (o), Fehu, Othala - raczej niewiele osób z tobą było (1-4), może byłeś z rodzicami albo z kimś z rodziny

3. co zrobiłeś?

Ehwaz (o), Hagal (o), Mannaz (o) - zgubiłeś się?

dlaczego to zapamiętałeś?

Nauthiz (o), Othala, Uruz - było ci przykro, może przez to opóźnij się wasz wyjazd, ale jednocześnie udowodniłeś sobie, że potrafisz wybrnać z trudnej sytuacji.

4. Nauthiz (o), Laguz (o), Fehu - żeby się rozprostować albo ktoś mógł się źle poczuć (może czymś się zatruć), musieliście się zatrzymać, żeby się przewietrzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fehu (o), Kaunan (o), Teiwaz (o), Dagaz (o): Miejsce mało znane, piękne po zmroku, przyjemnie chłodne więc może koło jakiegoś zbiornika wody, albo wysoko w górach? Na pewno nie było to żadne miasto.

 

2. Perdo: Myślę, że jedna osoba... Zaufana.

 

3. Hagal, Algiz, Kaunan (o), Fehu (o), Teiwaz (o): W porywie emocji, chcąc zaspokoić swoje potrzeby ukradłeś coś bardzo cennego...

 

4.Odala, Algiz (o), Gebo: Jakiś twój znajomy potrzebował pomocy a ty mu jej udzieliłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hagala, Laugaz, Iwaz - to były okolice wody, zakątek małouczeszczany, jakby trochę opuszczony i samotny. Jednak mam wrażenie, ze dosyć często zmienialiście swoje miejsce pobytu.

2.Ingwaz, Pertho, Naudhiz - osób było mniej niż miało być, wiele osób nie mogło z pewnych losowych powodów przyjechac. Ogolnie mało was było.

3. Kenaz, Uruz, Yr - to co zrobiłeś było dla Ciebie zupełnie nowym doświadczeniem... jednak wygląda to tak jakbyś zmaterializował swoje wczesniejsze zamiary. Pamiętasz o tym bo było to trudne lub dało Ci to w kość.

4. Naudiz, Raidho, Gebo - musieliście pojechac specjalnie w to miejsce. Może mieliście coś komuś zawieźć i dać albo odebrać coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czas na odpowiedzi :)

 

1. Były to góry, wynajęty domek, dolina kościeliska.

2.Było nas sporo w sumie 8 osób.

3.Zdobyłem Giewont, z czego sie cieszę

4.Zatrzymaliśmy się aby kupic oscypki.

 

Podsumowując

 

1. Lavis, twoja odpowiedź pasuje bo knajpka była niecałe 100m, od domku,

JaneDoe twoja odpowiedź też jest całkowicie na miejscu,

Weles i zoska1977 napisali, że miejsce znajduję się w górach odpowiedź pasuje

CollinConstantine zmienialismy miejsce bo chodzilismy po górach, ale pytanie było o miejsce wakacji wiec błędna odpowiedź.

 

 

 

2. hmm tutaj praktycznie nikt nie odpowiedział dobrze, chociaż Collin napisał, że pewne osoby, nie dały rady przyjechać i to prawda, więc daje +.

 

3. Najbardziej podobają mi sie odpowiedzi lavis i Collina jeśli chodzi o odpowiedź lavis, to faktycznie przy schodzeniu z Giewontu

prawie skręciłem noge przez głupotę skacząc po głazach.

 

4. Tutaj niestety nikt nie nakreślił, chociaż Collin napisał, że musieliśmy cos odebrać, a to można by było podciągnąć pod kupowanie.

 

hmm ciężko wytypować zwycięzcę pytania nie były łatwe, dziękuje wszystkim i gratuluje a zwycięzca zostaje:

 

CollinConstantine przekazuje pałeczkę

 

jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...