Jump to content

snil mi sie szef z pracy wraz z zona

Piotr1991
 Share

Recommended Posts

witam chcialem sie dowiedziec co moze oznaczac moj sen

wracalem z pola bo kopalismy ziemniaki, ide w kierunku domu i patrze a tu szef jedize nieiwem o czym gadalismy z nim ale potem pamietam ze chcial do mnie do domu przyjechac i ja do niego mowie " moze pan tedy wjechac bo tu tez sie do z tej strony wjechac" i w jechal tedy swoim mercedesem

pozniej ide w kierunku domu i cos tam gadalem z bratem (nieiwem co) i nagle sie znalazlem w piwnicy ide z garazu do domu na gore i do piwnicy wchodzi szefa zona. Chcialem ja puscic przodem powiedzialem do niej pokazujac reka zeby szla przedemna "prosze niech pani idzie, - nie nie nie ty idz, - ale kultura wymaga zeby kobiete przepuscic przodem " i nagle znalezlismy sie w kuchni i zona szefa gadala z mama (nie wiem o czym) i potem ze mna cos tam zaczela gadac (tez niweiem o czym). i nagle sie sen urwal.........

{moja sytuacja w pracy wyglada tak ze chcialem zeby mnie szef zarejestrowal (bo od poltora roku dorabialem sobie w wekendy a przez tydizen szkola) ale poweidzial do mnie ze mnie juz niezarejestroje ze ma juz kogos innego i ja moge siedizec w pracy dopuki sobie nieznajde innej roboty}to jest juz nie ze snu tyylo z reala i napisalem to dlatego ze pomyslalem sobie ze to moze miec jakis zwiazek z tym snem i jesli to mozliwe prosze o wyjasnienie tego snu

z gory serdeczne dzieki za pomoc

pozdrawiam:heej: