Jump to content

Buty


Guest marccia

Recommended Posts

Guest marccia

Prosze o interpretacje, ponieważ śniły mi sie buty- kozaki, które aktualnie noszę. Sa koloru czarnego. W śnie podniosłam jednego z nich i odkryłam ze z tyły na obcasie jest wielka dziura i wystraszyłam sie, że w czym ja teraz będę chodzic.

I jeszcze jedno, bo śniło mi sie dziecko- mała dziewczynka, blondynka. Jechałam autobusem, było troche ludzi, to było chyba dziecko kierowcy tego autobusu i on mnie poprosił abym się nim zaopiekowała, a ja chętnie zajęłam sie ta dziewczynką. Wogóle to ostatnio jakos często śnia mi się małe dzieci. Nie mam pojęcia co to może oznaczac. Będę bardzo wdzieczna za pomoc. Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

czy przypadkiem brakuje ci jakiegos "oparcia"? ;) cos ci znienacka wymknelo sie spod kontroli i nie jako "usunal" sie grunt pod nogami?

A co do drugiego snu, mam wrzenie, ze ta dziewczyna, moze symbolizowac ciebie, twoje wewnetrzne dziecko, ktorym sie zaopiekowalas. Moze przechodzisz jakies kryzysy, dolki, z ktorymi calkiem niezle sobie radzisz.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Buty, czyli ochrona przez skaleczeniem. Jesli były dziurawe możemy szukać takiej podobnej dziury także w Twoim życiu, zachowaniu Twoich bliskich. Czy nie czujesz, że ktoś może działać na Twoją szkodę a Ty tego się domyślasz?

Dziecko to według mnie podstawowe potrzeby i szczerość - czyli to wszystko, co sprawia, że dziecko to dziecko. Chęć zrozumienia i akceptacji. Jest w Twoim życiu osoba, która oddaje Ci swoje sekrety, opowiada o tym, o czym komuś innemu by nie opowiedziała. Zwróć na nią większą uwagę, bo takich ludzi nie ma za wiele...

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-03-20, 13:09 ]

No i autobus, czyli zmiana trasy, kierunków. Dzięki tej osobie wiele przecież zrozumiałaś, więc może nie odtrącaj jej nigdy.. Hm?

Drugie pz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...