Skocz do zawartości

Drugie ćwiczonko od Cosmo :)


Cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

ĆWICZENIE ZAMKNIĘTE!!! ZWYCIĘZCA WYŁONIONY :)

 

Kochane moje zdolniachy :)

zainspirowana Arivo :* wrzucę coś od siebie :)

 

Ćwiczonko odnośnie moich dwóch przyjaciółek :)

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.?

2. Ile lat się przyjaźnimy?

3. Gdzie się poznałyśmy?

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.?

5. Ile lat się przyjaźnimy?

6. Gdzie się poznałyśmy?

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest?

 

Odpowiedź, jak będziecie gotowe :)

Edytowane przez Cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.? - Kapłanka - Taka delikatna, subtelna - nie zbyt chyba lubi się wyróżniać w tłumie ;)

2. Ile lat się przyjaźnimy? - 3 Buław - Oj, chyba 3 lata.

3. Gdzie się poznałyśmy? - Cesarz - Wydaje mi się że na uroczystości, która się wiąże z Twoją rodziną .

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.? - 9 Denarów - Taka kobietka, umiejąca zadbać o siebie - czyli taka zadbana z wyglądu ;) Powiedziałabym, że to osoba posiadająca taki urok, i wdzięk osobisty :D

5. Ile lat się przyjaźnimy? - 7 Denarów - Wydaje mi się że ok. 7.

6. Gdzie się poznałyśmy? - 8 Mieczy - Z nią chyba poznałaś się przypadkowo, nie wiem dokładnie gdzie ;) Ale w jakimś miejscu , dość hmm.. "zaludnionym" ?

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest? - Król Pucharów - Chyba chodzi o pana, z którym się komunikowały :) Ale dalej nic nie powiem, bo nie wiem dokładnie o co mogło chodzić.

 

To tyle . Heh, ciekawe czy coś trafiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.?...........9 buław......Szczupła o ciemnych włosach,zgrabna,raczej zamknięta w sobie...lubi nosić spodnie i wszystko dopasowane

2. Ile lat się przyjaźnimy?..............Rydwan........7 lat

3. Gdzie się poznałyśmy?.........3 denarów.......myślę,że na jakiś praktykach...albo na uczelni lub po prostu w szkole....

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.?...............Królowa buław................blondynka,bardzo ładna,też szczupła,ale ubiera się trochę dłużej niż poprzedniczka....może lubi tuniki,kocha przyrodę i zwierzęta...koty.....jest otwarta,radosna...możesz na nią liczyć...

5. Ile lat się przyjaźnimy?.............Paź pucharów.....krócej niż z J. 3miesiące lub 3 lata

6. Gdzie się poznałyśmy?.............. Król denarów......albo u mężczyzny,lub przez mężczyznę.....w pracy...

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest?

....As denarów,10 buław,3 buław........I tu już nie wiem ...........Może masz jakąś myśl..by coś samemu otworzyć...jest duża perspektywa na powodzenie i będziesz potrzebowała pomocy...może w sprzątaniu albo szukaniu czegoś...nie mam pojęcia...albo będziecie wspólniczkami...hahaha ale wymyśliłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eterna567

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.? - 5 Monet, Mag, 2 Buław - delikatny typ urody, lubi zmieniac swój wygląd (np. poprzez nowe ubrania, farbowanie włosów itp.), inteligentna lecz czasami zanadto rozkojarzona

2. Ile lat się przyjaźnimy? - 9 Monet, 7 Kielichów, 10 Mieczy - około 8 latek

3. Gdzie się poznałyśmy? - Rydwan, As Mieczy, Królowa Buław - na jakimś spontanicznym wyjeżdzie, łączyły was wspólne cele

4. Jak wyglada moja przyjaciółka E.? - Giermek Mieczy, Giermek Buław, Moc - spontaniczna, energiczna, ma 100 pomysłów na minute, które w tym samym tempie ulatują jej z główki, blondynka

5. Ile lat się przyjaźnimy? - 3 Kielichów, 3 Mieczy, Rycerz Kielichów - około 6 latek, ale z przerwami

6. Gdzie sę poznałysmy? - 2 Kielichów, 8 Monet, Król Buław - w pracy, poprzez mężczyznę

 

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest? - 9 Kielichów, Sprawiedliwość, 7 Buław - wydaję mi się iż są to jakieś sprawy urzędowe, może jakiś mandacik i póżniej obrona swojego interesu, lub wspólne uczestnictwo w czymś... ;P Nie jestem pewna... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.?

ogólnie: Diabeł (o) - bardziej aniołek niż diabeł ;) delikatna, nie lubi zwracać na siebie uwagi strojem, wyglądem, może mało się maluje

włosy - Paź Mieczy (o) - jasne włosy

2. Ile lat się przyjaźnimy?

9 Mieczy - 9 miesięcy lub 9 lat

3. Gdzie się poznałyśmy?

Paź Pucharów, Koło Fortuny - w podróży, jedna z was swoim zachowaniem w jakiejś sytuacji zaintrygowała drugą.

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.?

Głupiec - może trochę dziecinnie? :P ubiera się może wręcz niedbale albo bardzo "młodzieżowo"

włosy: Paź Pucharów (o) - też chyba jasne, niedbale ułożone albo z wielką starannością

5. Ile lat się przyjaźnimy?

Król Pucharów - 14 lub 5 lat

6. Gdzie się poznałyśmy?

5 Buław (o), Sprawiedliwość - w pracy (ale wtedy to 14 lat znajomości odpada ;)) lub w szkole, w jakiejś instytucji

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest?

5 Denarów (o), Diabeł (o) - coś nieprzyjemnego... Oszustwo pieniężne. Albo jedna pracuje w instytucji, która "ciągnie" pieniądze od tej drugiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.? Gwiazda Raczej delikatna z niej kobietka, może jest ładna, podoba się innym, kobieca, na mojej karcie blondynka o niebieskich oczach, dosyć długie włosy, ładne ciało, lekko zadarty nos. Ładna talia, niewielkie piersi. Może lubi ciało pokazywać, lub nie ma z tym problemów po prostu, akceptuje je :_usmiech:

 

2. Ile lat się przyjaźnimy? Głupiec od małego ;), ewentualnie koło 10 lat

 

3. Gdzie się poznałyśmy? Świat domowe podwórko, szkoła, internet.. coś Was połączyło ze sobą, może zwyczajnie wspólni znajomi, klasa..

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.? 10 monet Na mojej karcie kobietka raczej normalna (może mieć ciut więcej ciałka), włoski do ramion bez grzywki, włosy od średniego blondu do brązu, skromnie ubrana

5. Ile lat się przyjaźnimy? Cesarz koło miedzy koło 4 (od 2óch do 8)

 

6. Gdzie się poznałyśmy? as Buław na "dworze" poza domem i chyba nie w budynku, może jakaś impreza, festyn, przedstawienie..

 

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. Sąd 10 kielichów Urodziły się tego samego dnia? Pomyślę jeszcze ;)

 

 

------------------------- Uff

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje zdolniachy :)

zainspirowana Arivo :* wrzucę coś od siebie :)

 

Ćwiczonko odnośnie moich dwóch przyjaciółek :)

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.?

2. Ile lat się przyjaźnimy?

3. Gdzie się poznałyśmy?

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.?

5. Ile lat się przyjaźnimy?

6. Gdzie się poznałyśmy?

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest?

 

Odpowiedź, jak będziecie gotowe :)

 

1. Rude długie włosy, dosyć krępa budowa ciała, taka okrąglutka, ale bardzo ładna, taka z wdziękiem

2. 2 lata ale znacie się 6

3. Podczas jakiejś 'niegrzecznej' imprezy, powiedziałabym że w okolicznościach jakiejś sprzeczki, albo była osobą godzącą strony (mediatorem) albo Ty nim byłaś?

4. Ciemne, może czarne włosy które są jej naturalnymi, śniada cera, wysportowana, atletyczna sylwetka,

5. 6 lat

6. heh Na imprezie na którą któraś z was nie była zaproszona a wbiła się jak to się mówi "na krzysia" :>

7. Mają wspólną przyjaciółke :> Hm nie wiem. Może brały udział obie w jakimś proteście, demonstracji na rzecz jakiegoś poglądu który powszechnie jest uznany jako niepoprawny, zboczony.. :>

 

I przepraszam że tak długo musiałyście czekać, ale zapracowana jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.? - Kapłanka - Taka delikatna, subtelna - nie zbyt chyba lubi się wyróżniać w tłumie ;)

2. Ile lat się przyjaźnimy? - 3 Buław - Oj, chyba 3 lata.

3. Gdzie się poznałyśmy? - Cesarz - Wydaje mi się że na uroczystości, która się wiąże z Twoją rodziną .

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.? - 9 Denarów - Taka kobietka, umiejąca zadbać o siebie - czyli taka zadbana z wyglądu ;) Powiedziałabym, że to osoba posiadająca taki urok, i wdzięk osobisty :D

5. Ile lat się przyjaźnimy? - 7 Denarów - Wydaje mi się że ok. 7.

6. Gdzie się poznałyśmy? - 8 Mieczy - Z nią chyba poznałaś się przypadkowo, nie wiem dokładnie gdzie ;) Ale w jakimś miejscu , dość hmm.. "zaludnionym" ?

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest? - Król Pucharów - Chyba chodzi o pana, z którym się komunikowały :) Ale dalej nic nie powiem, bo nie wiem dokładnie o co mogło chodzić.

 

To tyle . Heh, ciekawe czy coś trafiłam ;)

 

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.?...........9 buław......Szczupła o ciemnych włosach,zgrabna,raczej zamknięta w sobie...lubi nosić spodnie i wszystko dopasowane- chociaż miała też fazę na spódnice kiedyś :)

2. Ile lat się przyjaźnimy?..............Rydwan........7 lat

3. Gdzie się poznałyśmy?.........3 denarów.......myślę,że na jakiś praktykach...albo na uczelni lub po prostu w szkole.... - zaliczam, bo sporo czasu spędziłyśmy razem w tej instytucji ;)

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.?...............Królowa buław................blondynka,bardzo ładna,też szczupła,ale ubiera się trochę dłużej niż poprzedniczka....może lubi tuniki,kocha przyrodę i zwierzęta...koty.....jest otwarta,radosna...możesz na nią liczyć...

5. Ile lat się przyjaźnimy?.............Paź pucharów.....krócej niż z J. 3miesiące lub 3 lata blisko Arivko, bo ciut ponad 2 lata, ten pazik pokazał Ci, że to świeża przyjaźń :)

6. Gdzie się poznałyśmy?.............. Król denarów......albo u mężczyzny,lub przez mężczyznę.....w pracy... - genialnie kochana :)

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest?

....As denarów,10 buław,3 buław........I tu już nie wiem ...........Może masz jakąś myśl..by coś samemu otworzyć...jest duża perspektywa na powodzenie i będziesz potrzebowała pomocy...może w sprzątaniu albo szukaniu czegoś...nie mam pojęcia...albo będziecie wspólniczkami...hahaha ale wymyśliłam....

 

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.? - 5 Monet, Mag, 2 Buław - delikatny typ urody, lubi zmieniac swój wygląd (np. poprzez nowe ubrania, farbowanie włosów itp.), inteligentna lecz czasami zanadto rozkojarzona trafiłaś idealnie, a rozkojarzona jest nieziemsko :D

2. Ile lat się przyjaźnimy? - 9 Monet, 7 Kielichów, 10 Mieczy - około 8 latek

3. Gdzie się poznałyśmy? - Rydwan, As Mieczy, Królowa Buław - na jakimś spontanicznym wyjeżdzie, łączyły was wspólne cele

4. Jak wyglada moja przyjaciółka E.? - Giermek Mieczy, Giermek Buław, Moc - spontaniczna, energiczna, ma 100 pomysłów na minute, które w tym samym tempie ulatują jej z główki, blondynka

5. Ile lat się przyjaźnimy? - 3 Kielichów, 3 Mieczy, Rycerz Kielichów - około 6 latek, ale z przerwami - nie na darmo Ci te trójeczki wylazły dwa razy pod rząd, bo prawie 3 :)

6. Gdzie sę poznałysmy? - 2 Kielichów, 8 Monet, Król Buław - w pracy, poprzez mężczyznę - nic dodać, nic ująć :)

 

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest? - 9 Kielichów, Sprawiedliwość, 7 Buław - wydaję mi się iż są to jakieś sprawy urzędowe, może jakiś mandacik i póżniej obrona swojego interesu, lub wspólne uczestnictwo w czymś... ;P Nie jestem pewna... hehe - 7 buław ładnie pokazała walkę między nimi o uczucia pewnego pana

 

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.?

ogólnie: Diabeł (o) - bardziej aniołek niż diabeł ;) delikatna, nie lubi zwracać na siebie uwagi strojem, wyglądem, może mało się maluje diabełek nieziemski, malować się lubi - kiedyś w szkole pani Katechetka (jej ciocia tak nawiasem mówiąc) stwierdziła, że wygląda jak pisanka (przesadziła troszkę) :D

włosy - Paź Mieczy (o) - jasne włosy

2. Ile lat się przyjaźnimy?

9 Mieczy - 9 miesięcy lub 9 lat - mi ta 9 mieczy ze szpitalem się kojarzy ;)

3. Gdzie się poznałyśmy?

Paź Pucharów, Koło Fortuny - w podróży, jedna z was swoim zachowaniem w jakiejś sytuacji zaintrygowała drugą. - no faktycznie wtedy zaczynała się nasza podróż przez życie ;)

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.?

Głupiec - może trochę dziecinnie? :P ubiera się może wręcz niedbale albo bardzo "młodzieżowo"

włosy: Paź Pucharów (o) - też chyba jasne, niedbale ułożone albo z wielką starannością

5. Ile lat się przyjaźnimy?

Król Pucharów - 14 lub 5 lat

6. Gdzie się poznałyśmy?

5 Buław (o), Sprawiedliwość - w pracy (ale wtedy to 14 lat znajomości odpada ;)) lub w szkole, w jakiejś instytucji

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. To coś je łączy. Co to jest?

5 Denarów (o), Diabeł (o) - coś nieprzyjemnego... Oszustwo pieniężne. Albo jedna pracuje w instytucji, która "ciągnie" pieniądze od tej drugiej :P

- na moje oko diabełek pokazał, że mocno ciągnęło je do tego samego pana, a ta 5ka mówi o tym, że to jest dla nich bardzo ciężka sytuacja

 

1. Jak wygląda moja przyjaciółka J.? Gwiazda Raczej delikatna z niej kobietka, może jest ładna, podoba się innym, kobieca, na mojej karcie blondynka o niebieskich oczach, dosyć długie włosy, ładne ciało, lekko zadarty nos. Ładna talia, niewielkie piersi. Może lubi ciało pokazywać, lub nie ma z tym problemów po prostu, akceptuje je :_usmiech:

 

2. Ile lat się przyjaźnimy? Głupiec od małego ;), ewentualnie koło 10 lat

 

3. Gdzie się poznałyśmy? Świat domowe podwórko, szkoła, internet.. coś Was połączyło ze sobą, może zwyczajnie wspólni znajomi, klasa.. - teraz już wiemy, że Świat Ci szpital pokazał :), chociaż tą szkołę też zaliczę, bo chodziłyśmy razem i do podstawówki i do szkoły średniej :)

4. Jak wygląda moja przyjaciółka E.? 10 monet Na mojej karcie kobietka raczej normalna (może mieć ciut więcej ciałka), włoski do ramion bez grzywki, włosy od średniego blondu do brązu, skromnie ubrana

5. Ile lat się przyjaźnimy? Cesarz koło miedzy koło 4 (od 2óch do 8)

 

6. Gdzie się poznałyśmy? as Buław na "dworze" poza domem i chyba nie w budynku, może jakaś impreza, festyn, przedstawienie..

 

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale wydarzyło się coś, w co obie są zamieszane. Sąd 10 kielichów Urodziły się tego samego dnia? Pomyślę jeszcze ;) - kieliszek mówi o uczuciu do kogoś i sąd do tego - konflikt interesów normalnie :)

 

 

------------------------- Uff

 

1. Rude długie włosy, dosyć krępa budowa ciała, taka okrąglutka, ale bardzo ładna, taka z wdziękiem

2. 2 lata ale znacie się 6

3. Podczas jakiejś 'niegrzecznej' imprezy, powiedziałabym że w okolicznościach jakiejś sprzeczki, albo była osobą godzącą strony (mediatorem) albo Ty nim byłaś? impreza głośna była, darłyśmy się wniebogłosy ;)

4. Ciemne, może czarne włosy które są jej naturalnymi, śniada cera, wysportowana, atletyczna sylwetka,

5. 6 lat

6. heh Na imprezie na którą któraś z was nie była zaproszona a wbiła się jak to się mówi "na krzysia" :>

7. Mają wspólną przyjaciółke :> Hm nie wiem. Może brały udział obie w jakimś proteście, demonstracji na rzecz jakiegoś poglądu który powszechnie jest uznany jako niepoprawny, zboczony.. :>

 

I przepraszam że tak długo musiałyście czekać, ale zapracowana jestem :)

Megg, a Tobie co takie perwersyjne interpretacje przyszły do głowy? :D No rozbawiłaś mnie do łez :)

 

I moja odpowiedź:

1. J. ma duże, niebieskie oczka i aktualnie blond włoski do ramion, jest szczupła i ma jaśniutką karnację. Kolor włosków wszystkim Wam zaliczam, bo była i blondynką i brunetką i rudą, metamorfozy to jej drugie imię ;)

2. Przyjaźnimy się już ponad 26 lat i to jest naprawdę wspaniała przyjaźń :)

3. Poznałyśmy się na... porodówce ;) Nasze mamy znały się wcześniej i traf chciał, że rodziły w tym samym czasie. Różnica wynosi między nami tylko 1 dzień :D Pół naszego dotychczasowego życia spędziłyśmy w szkole, siedziałyśmy w tej samej ławce, także i tą odpowiedź Wam zaliczam :)

4. E. również jest blondynką, ma burzę loczków na głowie i wygląda jak aniołek :)

5. Poznałyśmy się w pracy (w Irlandii już), poznał nas nasz manager :)

6. Przyjaźnimy się troszkę ponad dwa lata :)

7. Dziewczyny nie znają się osobiście, ale tak się wszystko pokręciło, że zakochały się w tym samym panu...

Edytowane przez Cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jestem z Was baaaardzo dumna :) Wszystkie spisałyście się na medal i przyznanie pierwszego miejsca wcale nie było łatwe, niemniej jednak na moje oko najlepiej poszło...

Oli vel Olkacool

i do niej wędruje punkcik :)

 

Wyróżnienia dla Arivki za wyczytanie 3 lat przyjaźni z E.

i

Megg za oryginalne spojrzenie na karty i sprawienie, że do dnia dzisiejszego mam uśmiech na twarzy :)

 

Gratulacje dla wszystkich jeszcze raz :roza_na::roza_na::roza_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę,że dobrze mi poszło :_zacieszacz: Dziękuję za punkcik!!!!

Już myślałam, że wenę straciłam.. zobaczcie na kartę Świat z talii 78 Doors:

 

78D-21

 

Porodówka jak nic :usmiech:

 

Pozdrawiam Was Dziewczynki i Gratulacje dla wszystkich, bo każda w coś trafiła!!!!!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...