Skocz do zawartości

Muchy w gęstym soku


Glizdka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu męczy mnie pewien sam, czasem się różni ale ogólnie chodzi o to samo.

Śni mi się, że piję gęsty sok i w pewnym momencie orientuje się, że jest w nim pełno much.

Nie mam pojęcia co to może znaczyć, a senniki nie są "dokładne"

 

przykładowo: śni mi się, że jestem na jakimś bazarze brudnym i śmierdzącym, gdzie chcę kupić kubusia. Sprzedawca oferuje mi kubusia w kanistrze po benzynie - mówię, że nie chce takiego, po czym on podaje już otwartego kubusia w szklanej butelce, który jednak nie był nalany do pełna, więc dolewa do niego z innego pojemnika i wkłada palec - ja stwierdzam, że niewiadomo ile tak przeleżał i jeszcze będzie jakiś kwaśny. W końcu kupuję w normalnym sklepie kubusia, piję go (zupełnie normalny zwyczajny kubuś) i jak odkładam go na bok nagle zauważam, że jest w nim pełno much, a ja zastanawiam się jak wiele z nich wypiłam i bierze mnie niesmak, nie na wymioty, nie jest mi niedobrze, mam jedynie niesmak.

 

Może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przekaz snu jest raczej jasny. W symbolice snu naszą energią jest woda, u Ciebie pojawia się sok ale w kanistrze więc chodzi o Twoją energetykę. W kolejnym soku znajdują się muchy (symbolizują natrętne myśli, sprawy powracające i wszystko to co zepchnięte w podświadomość a nieodreagowane), czyli masz problem z wyciszeniem się, odreagowaniem, doładowaniem energii.

Myślę, że dobrze zrobiłaby Ci medytacja i oczyszczanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...